نفوذ انحراف در دانشگاه‌ از اهداف اصلی دشمن است

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   14 آذر 1391-04 December 2012بازدید 944
نفوذ  انحراف در دانشگاه‌ از اهداف اصلی  دشمن است

پرتال دانشگاهی به نقل ا خبرگزاری فارس: امام جمعه آبگرم گفت: نفوذ انحراف و ایجاد خط غیر دینی در دانشجویان‌ از اهداف اصلی دشمن و کینه‌ورزان است.

حجت‌الاسلام علی صالحی امروز در آوج با بیان اینکه دانشجویان آگاه و با بصیرت ایرانی در هر زمان آماده دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند، اظهار کرد: دانشجویان دانشگاه تهران در سال 32 بعد از سفر معاون رئیس جمهور آمریکا به ایران که پس از کودتای ایجاد شده توسط ایادی آمریکا در 28 مرداد‌ماه صورت گرفت، به پاخواسته و با برپایی راهپیمایی اعتراضی خشم و انزجار خود را از سفر معاون رئیس جمهوری آمریکا به ایران اعلام کردند که این حرکت دانشجویی با سرکوب شدید مأموران گارد شاهنشاهی روبرو و موجب شهادت و زخمی شدن تعدادی از دانشجویان آگاه آن دوران شد.

امام جمعه آبگرم افزود: دانشجویان امروز با تبعیت از ولایت در مسیر توسعه علمی ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف گام برداشته و تلاش می‌کنند.

وی با بیان اینکه دشمنان در صدد این هستند تا با انحراف در مسیر دانشگاهیان جریان‌های غیر دینی را به راه انداخته و سبب یأس در قشر‌های دانشجویان شوند، افزود: در حقیقت می‌توان اذعان کرد که تمام حرکت‌‌های انقلابی ملت از محیط دانشگاه‌ها و نهاد‌های اینچنینی آغاز شده و استمرار می‌یابد.

امام جمعه آبگرم ادامه داد: امروز ظرفیت‌ها و قابلیت‌های دانشگاه‌های کشور در سطح بالایی قرار دارد که البته آسیب‌هایی گوناگونی و خطرناکی نیز این ظرفیت‌ها را مورد تهدید قرار می‌دهد که از آن جمله می‌توان از غرب‌گرایی و انحراف‌های گسترده نام برد.

صالحی الگوسازی برای دانشجویان و اساتید را مهم و ضروری برشمرد و بیان کرد: شهید چمران امروز الگوی اساتید و محققان و شهید علم‌الهدی الگوی ارزشمند و تمام عیاری برای قشر‌های دانشجو هستند که لازم است چنین الگو‌هایی در سطح جامعه ترویج یابد.

وی با بیان اینکه دانشجویان باید از غیرت عملی برخوردار بوده و با عشق و اراده از میهن و ارزش‌های ناب اسلامی دفاع و پاسداری کنند، تصریح کرد: استاد فرزانه آیت‌الله شهید مطهری از جمله الگوهای ناب و ارزشمندی است که هم علمی و هم به صورت عملی از آرمان‌های اسلامی پاسداری می‌کرد.


انحراف در دانشگاه دانشگاه هدف دشمن از انحراف دانشگاه

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

موج اعتراضات دانشجویان سنواتی در دانشگاه ها

اخبار روزنامه ها