خلیفه: به ضرر دانشگاه آزاد تصمیم گرفتند تا به یک تیم‌ خوش‌خدمتی کنند/ شکایت می‌کنیم

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   19 آذر 1391-09 December 2012بازدید 1319

خلیفه: به ضرر دانشگاه آزاد تصمیم گرفتند تا به یک تیم‌ خوش‌خدمتی کنند/ شکایت می‌کنیم

سرمربی تیم تکواندو دانشگاه آزاد گفت: برخی آقایان با تصمیماتی که به ضرر ما گرفتند، به یک تیم خوش‌خدمتی کردند.

هفته دوم و سوم لیگ‌برتر تکواندو در حالی دوشنبه هفته گذشته در خانه تکواندو پیگیری شد که تیم تکواندوی دانشگاه آزاد اسلامی به دلیل مشکلاتی که در مراسم وزن کشی مسابقات به وجود آمد با یک بازیکن کمتر در رقابت‌ها حاضر شد و کادر فنی تیم نیز مسئولان سازمان لیگ را دلیل اصلی کسب نتایج ضعیف در هفته دوم و سوم می‌دانند.

پرتال دانشگاهی به نقل از نعمت الله خلیفه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: متأسفانه امسال برای فصل جدید نتوانستیم تکواندوکاران خوبی را جذب کنیم. در واقع تیم دانشگاه آزاد طی سه سال اخیر تنها خروجی داشته و اصلا بازیکن جذب نکرده است. حسین تاجیک و محمد باقری معتمد از تکواندوکاران تیم ما بودند که پس از خروج آنها از تیم، ما نتوانستیم جایگزین خوبی را جذب کنیم.

وی افزود: ما در هفته دوم و سوم با مشکلات زیادی رو به رو شدیم. نمی‌دانم چرا مسئولان فدراسیون برخی از آقایان را کنترل نمی‌کنند. یک فردی در سازمان لیگ حضور دارد که گویا فکر می‌کند در جامعه تکواندو حکمش از رئیس فدراسیون هم بالاتر است. متأسفانه همان آقا باعث شد که دو نفر از بازیکنان ما در مراسم وزن کشی شرکت نکنند و به همین دلیل تیم ما نتوانست مقابل تیم استیل البرز نتیجه کسب کند.

سرمربی تیم دانشگاه آزاد از شکایت مسئولان تیم دانشگاه آزاد به خاطر اتفاقات رخ داده خبر داد و گفت:‌ مسئولان تیم دانشگاه آزاد در مورد اتفاقات هفته دوم و سوم لیگ‌برتر شکایات نامه‌ای را تنظیم کردند و قطعا پیگیر این موضوع خواهند بود. ما همیشه در سال‌های قبل لیگ تکواندو را بهترین و منظم‌ترین لیگ معرفی می کردیم، اما متأسفانه دیگر از آن نظم خبری نیست.

وی افزود: روح الله طالبی و امیرحسین همایونی از 2 تکواندوکارانی بودند که ما در هفته دوم و سوم می‌خواستیم از آنها در ترکیب تیم استفاده کنیم، اما مسئول سازمان لیگ اعلام کرد چون آنها 15 ثانیه دیر در مراسم وزن کشی حضور پیدا کردند نمی‌توانند در مسابقه شرکت کنند. این در صورتی بود که مسئول سازمان لیگ در زمان وزن ‌کشی 20 دقیقه حضور نداشت متأسفانه این بهانه‌ها باعث شد تا 2 بازیکن ما نتوانند در وزن‌کشی حضور داشته باشند.

خلیفه در ادامه اظهار داشت: بازیکن ما در وزن 62 کیلوگرم به دلیل عفونت بدنی که داشت در تمرینات هفته گذشته حضور نداشت، اما به دلیل اینکه ما نیاز به وی داشتیم ناچار شدیم در بازی مقابل استیل البرز از وی استفاده کنیم که متأسفانه با شرایطی که وی داشت نتوانست نتیجه خوبی را کسب کند.

سرمربی تیم دانشگاه آزاد در مورد مشخص شدن ارنج تیمشان قبل از آغاز مسابقات توسط مسئول سازمان لیگ گلایه کرد و گفت: همه می‌دانند که مربیان تا دقیقه 90 اجازه نمی‌دهند کسی از ارنج تیم خبر داشته باشد، اما همان آقایی که در سازمان لیگ فکر می‌‌کند که آدم بزرگی است و کسی هم متأسفانه زورش به وی نمی رسد کمک مربی ما را صدا کرد و بدون اینکه ما ارنج را ثبت کرده باشیم ترکیب تیم را از ما گرفت. همان لحظه مربی تیم سایپا  ارنج تیم ما را دید و ترکیب تیم خود را تغییر داد. این موضوع باعث شد تا ما نیز نتوانیم مقابل سایپا نتیجه خوبی را کسب کنیم.

خلیفه در پایان گفت: باخت تیم دانشگاه آزاد مقابل استیل البرز و تساوی مقابل تیم سایپا فقط به برنامه ریزی غیر منظم سازمان لیگ بازمی گردد. البته امیدوارم غرض‌ورزی نباشد چون حیف است که لیگ به این خوبی خراب شود، اما از شواهدی که وجود دارد من فکر می‌کنم جهت گیری بوده و آقایان که آن تصمیم را گرفتند خواستند یک خوش‌ خدمتی به یکی از تیم‌های حاضر در لیگ کنند. به هر حال با تمام مشکلات و مصدومانی که داریم برای دفاع از عناوینی که در دوره‌های گذشته کسب کردیم تلاش خواهیم کرد.

 

 


دانشگاه آزاد تصمیم گیری در مورد دانشگاه آزاد

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

اخبار روزنامه ها