18 کارگاه آموزشی ديگر در دانشگاه های سراسر کشور برگزار می شود

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   21 آذر 1391-11 December 2012بازدید 855

18  کارگاه آموزشی ديگر در دانشگاه های سراسر کشور برگزار می شود


حميد خاني ، مدير اجرايي جشنواره فيلم و عکس همراه تهران در کارگاه آموزشي پرديس قم دانشگاه تهران از برپايي 18 کارگاه آموزشي ديگر در دانشگاه هاي تهران و ديگر استان هاي کشور خبر داد.

پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش خبرگزاري آريا به نقل از ستاد خبري اولين جشنواره فيلم و عکس همراه تهران ، کارگاه آموزشي فيلمسازي و عکاسي خلاق با تلفن همراه روز گذشته ، با حضور حميد خاني مدير اجرايي جشنواره و مهرداد اسکويي دبير بخش فيلم و جمع بسياري از دانشجويان دانشگاه هاي مختلف شهر قم در پرديس بين المللي قم دانشگاه تهران برگزار شد. در بخش اول اين جلسه مديراجرايي جشنواره جزئيات برگزاري ، بخش هاي مختلف جشنواره و زمانبندي فراخوان را براي حاضران تشريح کرد.
حميد خاني ضمن ابراز اميدواري از اينکه  برگزاري کارگاه باعث شود آثار باکيفيت از سوي دانشجويان توليد و به جشنواره راه پيدا کند گفت: دانشگاه قم چهارمين ايستگاه کاروان آموزشي جشنواره است و پس از اين 18 کارگاه آموزشي را برنامه ريزي کرده ايم که در دانشگاه هاي سراسر کشور برگزار خواهد شد.
وي زمانبندي کارگاه ها را به طور متمرکز از ابتداي آذر تا نيمه دي ماه اعلام کرده و از همکاري خوب معاونت فرهنگي و خانه سينماي دانشگاهي ايران که نهايت همکاري را با ستاد برگزاري جشنواره داشته اند قدرداني کرد.
دبير اجرايي جشنواره در بخش بعدي اين نشست از حضور شرکت سامسونگ به عنوان اسپانسر کارگاه هاي آموزشي خبر داده و توضيح داد : تا کنون در بخش عکس بيش از دو هزار قطعه عکس دريافت کرده ايم ولي در بخش فيلم با توجه به اينکه ساخت فيلم فرآيندي زمانبر است تعداد آثار رسيده به دبيرخانه از اين تعداد کمتر است. اميدواريم که تا پايان مهلت ارسال آثار که 10 دي ماه است ، شاهد ارسال آثار بيشتري باشيم چون کارگاه هاي آموزشي را با تاکيد بر بخش فيلم طراحي کرده ايم.
وي در حاشيه اين نشست به خبرنگار ما گفت: با اينکه کارگاه هاي آموزشي در سطح دانشگاه ها برگزار مي شود و تعداد بسياري از آثار توليد شده از دانشجويان خواهد بود ولي بخش مجزايي را براي دانشجويان در نظر نگرفته ايم. قطعا دانشجويان نگاه متفاوت تري نسبت به ساير اقشار جامعه دارند که انتظار مي رود در آثار توليد شده به طور شاخص قابل مشاهده و تامل باشد.
وي براي ارزيابي استقبال دانشجويان از کارگاه هاي آموزشي گفت: تا کنون شاهد استقبال خوب دانشجويان از اين کارگاه هاي آموزشي بوده ايم. نزديک به يک هزار دانشجو طي پنج کارگاه گذشته آموزش ديده اند و اگر بخواهم اين دانشگاه ها را با هم مقايسه  کنم بايد بگويم شور و اشتياق دانشجويان ياسوج بسيار زياد بود و در قم هم شاهد فضايي متفاوت تر نسبت به دانشگاه هاي ديگر بوديم
پنجمين کارگاه آموزشي جشنواره روز چهارشنبه 22 آذر در دانشگاه علوم اقتصادي برگزار خواهد شد. عموم علاقه مندان مي توانند براي ثبت نام از طريق خانه سينماي دانشگاهي ، امور فرهنگي دانشگاه و يا دبيرخانه جشنواره به شماره 88894255 اقدام کنند. ارسال آثار از طريق سايت جشنواره به آدرس WWW.TFPF.MOVI    انجام مي شود.
کارگاه آموزشی دانشگاه سراسر کشور دانشگاه

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

موج اعتراضات دانشجویان سنواتی در دانشگاه ها

اخبار روزنامه ها