برگزاری 47 سخنرانی علمی در دانشگاه آزاد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   22 آذر 1391-12 December 2012بازدید 804
برگزاری 47 سخنرانی علمی در دانشگاه آزاد

معاون پژوهش و فناروی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت‌الله آملی گفت: در هفته پژوهش 47 سخنرانی علمی حاصل پژوهش اساتید این واحد دانشگاهی برگزار می‌شود.

پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش خبرگزاری فارس از آمل، سید محمد وحدت عصر امروز در نشست هماهنگی هفته پژوهش این دانشگاه با بیان اینکه برنامه کلیه سخنرانی‌ها و کارگاه‌های علمی از وب سایت این دانشگاه قابل دریافت است، بیان داشت: سه کارگاه کاربردی  END NOTE، کمیکار و پروپوزال‌نویسی نیز در طول هفته پژوهش برگزار می‌شود.

وحدت با اشاره به همکاری انتشارات نگارستان کتاب آبی، نماینده ناشران معتبر بین المللی Springer با این واحد دانشگاهی مطرح کرد: نمایشگاه کتاب خارجی از 25 تا 28 آذر با همکاری این انتشارات در دانشکده علوم پایه برگزار می‌شود.

وی تاکید کرد: اساتید و دانشجویان علاقمند می‌توانند از این نمایشگاه بازدید و کتاب‌های مورد نیاز تخصصی خود را تهیه کنند.

وحدت با اشاره به اینکه با تاکید رئیس علوم و تحقیقات آیت‌الله آملی  بر پژوهش و ارتقای کیفیت در این واحد برنامه‌های این هفته، مورد حمایت همه جانبه ایشان قرار گرفت، عنوان کرد: در همین راستا از  حضور سالار آملی، معاون امور بین‌الملل و انتقال فناوری ریاست جمهوری برای سخنرانی در مراسم پایانی و اختتامیه هفته پژوهش دعوت به عمل آمده است.

معاون پژوهش و فناوری علوم و تحقیقات آیت‌الله آملی ادامه داد: مراسم اختتامیه روز 29 آذر در تالار همایش‌های مجتمع پژوهش و فناروی اطلاعات علوم و تحقیقات آیت‌الله آملی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در این مراسم از پژوهشگران برتر دانشگاه که برترین رزومه و امتیاز پژوهشی را دارند، تجلیل خواهد شد.

وحدت همچنین از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی در مجتمع پژوهش و فناوری اطلاعات این واحد دانشگاهی خبر داد و گفت: جدیدترین دستاوردهای پژوهشی مدرسان هیئت علمی و دانشجویان پژوهشگر این واحد برای بازدید عموم قابل مشاهده خواهد بود.

معاون پژوهش و فناوری علوم و تحقیقات آیت‌الله آملی با اشاره به اهمیت انتشار مقالات بیان داشت: 61 مقاله چاپ شده در مجلات خارجی ISI، سه مقاله چاپ شده در مجلات خارجی ISC، یک مقاله چاپ شده در مجلات غیر ISI، شش مقاله چاپ شده در مجلات علمی- پژوهشی توسط اساتید و دانشجویان این واحد در سال 91 تولید شده است.

وی درباره تعداد طرح‌های پژوهشی اجرا شده و در دست اجرا در سال 91 گفت: 15 طرح پژوهشی خاتمه یافته، 18 طرح پژوهشی در دست اجرا، شش طرح پژوهشی در دست داوری حاصل تلاش پژوهشی اساتید این واحد است.

وحدت در پایان از شرکت اساتید هیات علمی در 14 همایش بین‌المللی، 18 همایش ملی و یک همایش منطقه‌ای، اعزام 11 نفر از اساتید هیات علمی به سفرهای خارجی و 42 پایان‌نامه کارشناسی ارشد دفاع شده در این واحد خبر داد.


سخنرانی در دانشگاه آزاد سخنرانی علمی دانشگاه

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

دانشگاهها برای ارتقا خوابگاههای رتبه ۴ جایزه می گیرند

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

اخبار روزنامه ها