نمازجمعه این هفته بافق در دانشگاه آزاد برگزار می‌شود

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   24 آذر 1391-14 December 2012بازدید 1113
نمازجمعه این هفته بافق در دانشگاه آزاد  برگزار می‌شود


به مناسب گرامیداشت روز وحدت حوزه و دانشگاه، نماز جمعه این هفته بافق در دانشگاه آزاد اسلامی این شهر برگزار می‌شود.


نماز جمعه


پرتال دانشگاهی به نقل از گزارش خبرگزاری فارس از بافق، دبیر ستاد برگزاری نمازجمعه شهرستان بافق در نشست اعضای ستاد برگزاری نمازجمعه شهرستان بافق اظهار داشت: از ثمرات ارزشمند این انقلاب وحدت بین دانشجو و طلبه است که استکبار جهانی از این وحدت به شدت ابراز نگرانی می‌کند.

حبیب حسن‌زاده بیان داشت: این وحدت مرهون زحمات عالمی چون شهید دکتر مفتح و دیگر عالمان است و اکنون هم آمریکا و دشمنان انقلاب سعی در برهم زدن این وحدت دارند که دانشجویان باید با هوشیاری و بیداری، سعی در تداوم این وحدت و انسجام بین حوزه و دانشگاه داشته باشند.

وی با تاکید بر ضرورت هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن نمازجمعه این هفته بافق در دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: همه تمهیدات لازم برای حضور نمازگزاران در نماز جمعه فراهم شده است.

حسن‌زاده با اشاره به اینکه تبلیغات لازم برای اطلاع رسانی به شهروندان بافقی انجام شده است، افزود: هماهنگی‌های لازم با ادارات و نهادها در زمینه ایاب و ذهاب نمازگزاران از تمام نقاط شهر انجام شده و برنامه‌ریزی لازم نیز صورت گرفته است.

سرپرست فرمانداری بافق نیز در این نشست با بیان گرامیداشت روز وحدت حوزه و دانشگاه گفت: با توجه به اینکه نمازجمعه این هفته در مسجد دانشگاه برگزار می‌شود، حضور دانشجویان در این فریضه معنوی از ضرورت بیشتری برخوردار است و باید پررنگ‌تر باشد.

علیرضا صمدی خاطرنشان کرد: روحانیان و طلاب شهرستان نیز باید با برنامه ریزی و تبلیغات لازم در سطح شهر، زمینه حضور باشکوه مردم را در نماز جمعه فراهم کنند.

وی افزود: امروز قشر روحانی و دانشجو در جامعه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند که باید با وحدت و همدلی برای توسعه و پیشرفت و آبادانی این کشور با یکدیگر تشریک مساعی داشته باشند.

صمدی تصریح کرد: دشمنان نظام با برنامه‌ریزی و توطئه قصد دارند وحدت بین این دو گروه را مخدوش کنند که هم قشر روحانی و هم دانشجویان باید با بصیرت و بینش در این زمینه هوشیار باشند و این توطئه‌ها را خنثی کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بافق نیز در این جلسه با اعلام آمادگی کامل دانشگاه برای میزبانی از نمازگزاران گفت: همه امکانات و کادر دانشگاه آزاد اسلامی بافق برای برگزاری این مراسم آماده شده و شرایط نیز فراهم شده است.

لازمی افزود: در مسیر ورود نمازگزاران نمایشگاهی شامل غرفه‌های عملکرد واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی بافق در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.
نماز جمعه دانشگاه آزاد نماز جمعه بافق در دانشگاه ازاد

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

موج اعتراضات دانشجویان سنواتی در دانشگاه ها

آخرین احکام صادره توسط رئیس دانشگاه صنعتی شریف

اخبار روزنامه ها