پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   24 آذر 1391 - 14 December 2012
تعامل دانشگاه شریف با دانشگاه‌های جهان اسلام


رئیس دانشگاه صنعتی شریف گفت: سیستم متن باز زیرساخت مناسبی برای تعامل با دانشگاه‌های جهان اسلام است که دانشگاه شریف از این سیستم بهره‌گیری می‌کند.

دانشگاه شریف


پرتال دانشگاهی به نقل از رضا روستا آزاد رئیس دانشگاه صنعتی شریف در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با اشاره به تعامل دانشگاه شریف با دانشگاه‌های جهان اسلام از طریق سیستم متن باز گفت: ایجاد زیرساخت برای تعامل با دانشگاه‌های خارج از کشور به خصوص دانشگاه‌های جهان اسلام یکی از مسائلی است که دانشگاه شریف برای آن برنامه‌ریزی دارد و تعامل از طریق سیستم متن باز یکی از این زیرساخت‌هاست.

وی افزود: از طریق سیستم متن باز مقاله‌ها، جزوه‌ها و اطلاعات اساتید بر روی فضای مجازی قرار می‌گیرد و بدین ترتیب هم استاد برای به روز شدن تلاش می‌کند و هم امکان تعامل در فضای سایبری برای دانشگاه‌ها آسانتر می‌شود.

روستا‌ آزاد اظهار داشت: گام اول برای تعامل با دانشگاه‌های داخل و خارج از کشور از طریق سیستم متن باز این است که آنچه به مخاطبان ارائه می‌دهیم را در فضای سایبری استاندارد کنیم.

وی عنوان کرد: یکی از انگیزه‌های دانشگاه شریف ارتباط با دانشگاه‌های جهان اسلام است و راه منطقی برای ایجاد تعامل سیستم متن باز است.

رئیس دانشگاه صنعتی شریف در ادامه در رابطه با آخرین وضعیت سیستم متن باز در داخل کشور گفت:‌ برای ارائه این سیستم بستر مناسبی را تدوین کردیم که این کار از طریق سه شورای راهبردی، راهبری و اجرایی انجام می‌شود.

وی اضافه کرد: شورای راهبردی به سیاست‌گذاری در مورد این سیستم می‌پردازد و شورای راهبری برای تدوین آیین‌نامه‌ها اقدام می‌کند و با این روند می‌توانیم تا دو سال آینده این سیستم را به طور کامل در کشور پیاده‌سازی کنیم

تگ ها دانشگاه شریف دانشگاه دانشگاه های جهان اسلام
موسسه پژوهش MBA
موسسه پژوهش مدیریت
اخبار روزنامه ها

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت