ایجاد و راه‌اندازی 10 رشته دکتری و کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد شوشتر

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   27 آذر 1391-17 December 2012بازدید 1656
ایجاد و راه‌اندازی 10 رشته دکتری و کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد شوشتر

پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاري فارس: رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد جامع شوشتر از راه‌اندازي 10 رشته مقطع دکترا و کارشناسي ارشد در دانشگاه آزاد اسلامي واحد شوشتر خبر داد.

پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاري فارس از شوشتر، سروش زرين‌آبادي شامگاه امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت:  مجوز راه‌اندازي پنج رشته دکترا و پنج رشته کارشناسي ارشد براي دانشگاه آزاد اسلامي واحد شوشتر اخذ شده است که در آينده نزديک شاهد راه‌اندازي اين رشته‌ها خواهيم بود.

وي درباره ديگر رشته‌هاي در نظر گرفته شده براي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جامع شوشتر افزود: در راستاي راه‌اندازي رشته‌هاي جديد در اين دانشگاه ، سه رشته در مقطع کارشناسي ناپيوسته نيز پيشنهاد شده است که همگي به تصويب سازمان مرکزي رسيده است.

اين مسئول با اشاره به اينکه امتياز دانشگاه آزاد اسلامي واحد جامع شوشتر در حال محاسبه است، تأکيد کرد: در صورت تصويب در منطقه شش تا دو سال آينده رتبه نخست را از نظر امتياز در بين ساير دانشگاه‌ها به شوشتر اختصاص خواهيم داد.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد جامع شوشتر با بيان اينکه شوراي مشورتي اين دانشگاه بسيار راه‌گشا است، افزود: تعامل اين شورا با هيئت رئيسه دانشگاه بسيار خوب ارزيابي مي‌شود و به اين دليل بايد کوشيد تا با افزايش تعاملات بين هيئت رئيسه و شوراي مشورتي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جامع شوشتر در راستاي حل مشکلات در اين دانشگاه گامي برداشته شود.

وي اضافه کرد: فعاليت‌هاي پژوهشي در دانشگاه آزاد اسلامي واحد جامع شوشتر به حدي افزايش داشته است که در منطقه ششم آموزشي دانشگاهي، ياراي رقابت با اين دانشگاه را ندارد.

اين مسئول با تأکيد بر اينکه تعدد رشته‌ها مانعي براي ارتقاي سطح کيفي آموزش‌ها نيست، بيان داشت: تعداد رشته‌ها و تکثر آنها در ارتقاي سطح کيفي آموزش‌ها در دانشگاه آزاد اسلامي شوشتر مانعي ايجاد نمي‌کند و به اين دليل بايد تلاش کنيم تا در کنار افزايش تعداد رشته‌ها، کيفيت آموزشي نيز در دانشگاه شوشتر افزايش يابد.

دانشگاه آزاد اسلامي واحد شوشتر به عنوان واحد دانشگاهي جامع در جنوب غرب کشور در حال فعاليت است و در شرايط کنوني بيش از 20 هزار دانشجو در مقاطع کارداني، کارشناسي، کارشناسي ناپيوسته، کارشناسي ارشد و دکترا دارد.راه‌اندازی رشته دکتری کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شوشتر

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

اخبار روزنامه ها