عضویت 900 استاد دانشگاه در بسیج

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   08 دی 1391-28 December 2012بازدید 1369

عضویت 900 استاد دانشگاه در بسیج

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری فارس: رئیس سازمان بسیج اساتید استان سمنان گفت: سازمان بسیج اساتید استان سمنان موفق به جذب بیش از 900 نفر از اساتید مؤمن و متعهد به نظام و انقلاب شده است.


عسگر مجیدی امروز با ارائه مهم‏ترین فعالیت‌های سازمان بسیج اساتید استان سمنان اظهار داشت: از مجموع اساتید بسیجی جذب شده در این استان، 140 نفر زن و  790 نفر مرد هستند.

وی افزود: از این تعداد، بیش از 341 نفر از اساتید دارای مدرک دکترا هستند.

رئیس سازمان بسیج اساتید استان سمنان خاطرنشان کرد:‌ بسیج اساتید هم‏اکنون در 12 دانشگاه مهم و محوری استان سمنان به صورت جدی دارای فعالیت است.

مجیدی افزود: اساتید بسیجی عضو سازمان بسیج اساتید استان سمنان در دانشگاه‌های مختلف از جمله دانشگاه‏های دولتی، آزاد اسلامی، پیام نور، دانشکده فنی، مجتمع عالی علمی ـ کاربردی و مؤسسات آموزش عالی مشغول تدریس هستند.

وی برخی از فعالیت‌های انجام شده در بسیج اساتید را تشریح کرد و در این ارتباط، برگزاری کارگاه‌های تعالی و هم‌اندیشی استانی در شهرستان‌های شاهرود، سمنان و دامغان، برگزاری نشست‌های سیاسی در دانشگاه‌های استان و برگزاری جشنواره ورزشی اساتید در دانشگاه صنعتی شاهرود را مورد اشاره قرار داد.

رئیس سازمان بسیج اساتید استان سمنان برگزاری اردوهای فرهنگی و زیارتی ویژه اساتید و خانواده‌های آنها، برگزاری گرامیداشت سالروز شهادت شهید چمران و سالروز تشکیل بسیج اساتید، بازدید‌های علمی ویژه اساتید و برگزاری میدان تیر برای اساتید تمام دانشگاه‌ها را از دیگر فعالیت‌های این سازمان برشمرد.

مجیدی با بیان اینکه بیش از 30 حلقه فعال صالحین در بسیج اساتید استان سمنان تشکیل شده است، ادامه داد: تشکیل حلقه‌های علمی و دانشجویی با رویکرد صالحین، اعزام اساتید به راهیان نور و اعزام اساتید حلقه‌های صالحین برای آموزش به مشهد مقدس از جمله فعالیت‌های سازمان بوده است.

رئیس سازمان بسیج اساتید استان سمنان از دیگر فعالیت‌های صورت گرفته توسط بسیج اساتید استان را اعزام اساتید در سازماندهی کارگروه‌های تحول در علوم انسانی، تشکیل جلسات اتاق فکر و شورای عالی بسیج اساتید استان، اعزام اساتید در دوره طرح بصیرت و تجلیل از اساتید نمونه و ایثارگر بسیجی عنوان کرد

دانشگاه استاد دانشگاه عضویت اساتید دانشگاه در بسیج

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

موج اعتراضات دانشجویان سنواتی در دانشگاه ها

اخبار روزنامه ها