مکان استقرار تفحص‌کنندگان در دانشگاه آزاد تعیین شد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   13 دی 1391-02 January 2013بازدید 926مکان استقرار تفحص‌کنندگان در دانشگاه آزاد تعیین شد


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه در شرایط کنونی کشور موافق تفحص از این دانشگاه نبودم،‌ گفت: اما با این حال مکان دفتر کمیته تفحص کننده را در معاونت پارلمانی دانشگاه آزاد تعیین کردیم.

پرتال دانشگاهی به نقل از فرهاد دانشجو طی نشستی که در خبرگزاری مهر با خبرنگاران گروه حوزه و دانشگاه داشت، در پاسخ به پرسش مهر در خصوص تعیین دفتر کمیته تفحص از دانشگاه آزاد با بیان اینکه متقاضی این تفحص در شرایط فعلی کشور نیستم، اظهار داشت: فکر می کردیم اگر این اقدام به بعد از انتخابات موکول شود، بهتر است ولی وقتی قانونگذار تصویب کرد خودمان را متعهد می دانیم تعامل موثر و صد در صدی با تحقیق و تفحص داشته باشیم.

وی ادامه داد: ما اعضای کمیته تفحص را دوست دانشگاه آزاد اسلامی می دانیم که به این دانشگاه برای تحقیق رجوع می کنند و تمام واحدها، مراکز و ستاد دانشگاه آزاد برای ارائه هرگونه اطلاعات و مصاحبه با هر کسی که بخواهند، به اعضای کمیته تفحص کمک می کنند تا اعضا در یک فضای آرام و دوستانه اقداماتشان را به درستی انجام دهند.

رئیس دانشگاه آزاد با بیان اینکه هنوز درخواست اعضای کمیته تفحص برای مستقر شدن در دانشگاه به ما ارسال نشده است، گفت: تفحص کنندگان به دانشگاه آزاد معرفی شدند و به همین منظور اتاقی در کنار معاونت پارلمانی دانشگاه آزاد با تمام امکانات لازم در اختیارشان قرار داده ایم.

به گفته دانشجو، رابط دانشگاه آزاد با کمیته تفحص، معاونت پارلمانی این دانشگاه است.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه به منظور مشخص شدن میزان همکاری دانشگاه آزاد با کمیته مذکور در آینده، دستور دادیم تمام درخواستهای این کمیته کاملاً مشخص و مکتوب باشد، ادامه داد: در صورتی که امکان مکتوب کردن این درخواستها نیست، در قالب صورت جلسه ثبت خواهد شد؛ علاوه بر این تمام کپیها و دسترسیهایی که به منابع داخل دانشگاه صورت می گیرد نیز صورت جلسه می شود.

این مقام مسئول در دانشگاه آزاد اسلامی همچنین از تهیه مهری ویژه تحقیق و تفحص از این دانشگاه خبر داد و گفت: زمان تحقیق و تفحص مربوط به سال 85 تا 90 اعلام شده است.


دانشگاه تفحص کنندگان دانشگاه آزاد مکان استقرار

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

موج اعتراضات دانشجویان سنواتی در دانشگاه ها

اخبار روزنامه ها