خبر افزایش ۸۲.۵ درصد بودجه فرهنگی دانشگاه آزاد از سوی معاون فرهنگی دانشگاه آزاد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   14 دی 1391-03 January 2013بازدید 1029

خبر افزایش ۸۲.۵ درصد بودجه فرهنگی دانشگاه آزاد از سوی معاون فرهنگی دانشگاه آزاد


معاون فرهنگی دانشگاه آزاد از افزایش ۸۲.۵ درصدی بودجه فرهنگی این دانشگاه خبر داد.


پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، صمد مومن‌بالله معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در نشست سالانه دبیران کمیته امور فرهنگی خواهران مناطق هجده‌گانه با اشاره به نظر مثبت فرهاد دانشجو با افزایش بودجه فرهنگی این دانشگاه، گفت:‌ بودجه فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی 5/82درصد افزایش یافت و سرانه هر دانشجو 10 هزار تومان در سال است.

وی بودجه و نیروی انسانی را از عوامل مهم و تأثیرگذار در فعالیت‌های فرهنگی دانست و اظهار داشت:‌ در مورد نیروی انسانی کارهای دقیق و بررسی‌های جدی را شروع کردیم تا آرمان اصلی فرهاد دانشجو مبنی بر در دست داشتن پرچم فرهنگ اسلامی در دست راست در جامعه دانشگاه آزاد اسلامی محقق شود.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی به افزایش بودجه فرهنگی اشاره کرد و گفت:‌ مسئولان دفاتر فرهنگی باید بودجه اختصاص یافته را صرف کم هزینه‌ترین،‌ مؤثرترین و بهترین فعالیت‌های فرهنگی کنند تا شاهد تأثیرگذاری بیشتری در امور فرهنگی باشیم.

مومن‌بالله با تأکید بر اینکه بودجه فرهنگی تنها باید در عرصه فرهنگی هزینه شود، ادامه داد: از رؤسا و معاونان اداری مالی واحدها و مراکز آموزش دانشگاه آزاد اسلامی به جد می‌خواهم نهایت همکاری را با مسئولان دفاتر فرهنگی در اجرای این بودجه داشته باشند.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی، تصریح کرد: از آنجایی که همواره حفظ شأن، منزلت و جایگاه دانشجو در محیط‌های آموزشی و پژوهشی از دغدغه‌های مسئولان آموزش عالی کشور است، «طرح پوشش پرنیا» ویژه دانشجویان دختر در دستور کار شورای عالی انقلاب فرهنگی و کمیسیون اسلامی شدن دانشگاه‌ها قرار گرفته است که در صورت ابلاغ این طرح، دانشگاه آزاد اسلامی آمادگی کامل در اجرایی کردن این طرح را دارد.

مومن‌بالله با تأکید بر ارزیابی فرهنگی واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: قطعاً مدیری که از فرهاد دانشجو حکم انتصاب گرفته است، برای تمدید مجدد حکمش، فعالیت‌های فرهنگی وی نیز مد نظر قرار خواهد گرفت.

بر اساس این گزارش، دبیران کمیته امور فرهنگی مناطق هجده‌گانه در این نشست به ارائه پیشنهادات، راهکارها و نظرات خود در امور فرهنگی و مسائل حجاب و عفاف پرداختند.دانشگاه بودجه فرهنگی دانشگاه معاون فرهنگی

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

اخبار روزنامه ها