ایجاد شبکه بین دانشگاه هنر تهران، اصفهان و تبریز

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   27 دی 1391-16 January 2013بازدید 1075ایجاد شبکه بین دانشگاه هنر تهران، اصفهان و تبریزمعاون فرهنگی وزیر علوم گفت: دانشگاه‌های هنر تهران، اصفهان و تبریز باید به صورت یک شبکه با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.


پرتال دانشگاهی به نقل از   گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، غلامرضا خواجه سروی معاون فرهنگی وزیر علوم ظهر امروز در حاشیه افتتاح کتابخانه تخصصی امام شناسی دانشگاه هنر تهران، گفت: ظرفیت‌های دانشگاه هنر تهران در داخل این دانشگاه متوقف شده است و لازم است برای گسترش ظرفیت‌های دانشگاه هنر تهران به دیگر دانشگاه‌های کشور شبکه‌ای میان این دانشگاه و دانشگاه‌های هنر اصفهان و تبریز ایجاد شود.

وی خاطر نشان کرد: با راه اندازی شبکه میان سه دانشگاه هنر کشور کل آموزش عالی از ظرفیت‌های این دانشگاه‌ها می‌توانند استفاده کند.

معاون فرهنگی وزیر علوم گفت: ارزش‌های انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و دینی کشور باید در قالب فعالیت‌های هنری به جوانان معرفی شود.

خواجه سروی بیان داشت: دانشگاه هنر تهران از ظرفیت بالایی برخوردار است که این ظرفیت می‌تواند بسیاری از نیازهای مادی این دانشگاه را برطرف کند و همچنین این دانشگاه می‌تواند نیازهای معنوی و هنری دیگر بخش‌های آموزش عالی را تامین کند.

وی اضافه کرد: در حال حاضر دیگر دانشگاه‌های کشور از تخصص‌های دانشگاه هنر بی بهره هستند.

معاون فرهنگی وزیر علوم بیان داشت: وزارت علوم اجازه راه اندازی دو پردیس بین الملل را به دانشگاه هنر تهران داده است که با راه اندازی این پردیس‌ها بسیاری از افراد مشتاق برای ادامه تحصیل در رشته‌های هنری می‌توانند در کشور بماند.*راه اندازی سی کتابخانه تخصصی امام شناسی تا پایان امسال

معاون فرهنگی وزیر علوم گفت: تا پایان امسال حدود سی کتابخانه تخصصی امام شناسی در دانشگاه‌های کشور راه اندازی می‌شود.

خواجه سروی با بیان اینکه کتابخانه تخصصی امام شناسی و ائمه اطهار دانشگاه هنر تهران اولین کتابخانه در این حوزه است، گفت: معاونت فرهنگی وزارت علوم مبلغ دو میلیون تومان را در قالب بعد الکترونیکی خرید کتاب برای کتابخانه تخصصی امام شناسی دانشگاه هنر تهران اختصاص می‌دهد.

معاون فرهنگی وزیر علوم تاکید کرد: طبق تفاهم نامه‌ای که این وزارتخانه با وزارت ارشاد دارد کتاب‌هایی که با موضوع امام شناسی و ائمه اطهار در کشور منتشر می‌شود از سوی وزارت ارشاد به کتابخانه تخصصی امام شناسی دانشگاه هنر تهران اهدا خواهد شد.ایجاد شبکه بین دانشگاه ها دانشگاه دانشگاه اصفهان دانشگاه تبریز دانشگاه هنر تهران

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

اخبار روزنامه ها