اعلام شدن تقویم آموزشی نیمسال دوم دانشگاه تبریز

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   01 بهمن 1391-20 January 2013بازدید 1592


اعلام شدن تقویم آموزشی نیمسال دوم دانشگاه تبریزمعاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز با بیان اینکه تقویم آموزشی نیمسال دوم در اختیار دانشجویان قرار گرفت، گفت: انتخاب واحدها از 14 تا 20 بهمن ‌ماه به صورت اینترنتی انجام می‌شود.پرتال دانشگاهی به نقل از گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی دانشگاه تبریز، محمدتقی اعلمی با بیان اینکه براساس این تقویم کلاس‌های نیمسال دوم از 21 بهمن ماه 91 تا 24 خرداد 92 برگزار خواهد شد، اظهار کرد: همچنین مطابق این برنامه مهلت ارائه مرخصی برای دانشجویان در نیمسال دوم 14 بهمن تا 5 اسفندماه است.


معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز با بیان اینکه پایان مهلت ارائه درخواست بررسی مشکل انتخاب واحد توسط دانشجویان در فرم ویژه به آموزش دانشکده‌ها 5 اسفندماه است، خاطرنشان کرد: براساس این تقویم زمان آغاز و پایان معرفی به استاد نیز از 19 اسفند تا 19 مهرماه 92 خواهد بود.

وی، زمان آغاز و پایان تحویل فرم انتقال، مهمان و تغییر رشته به دانشجویان متقاضی را یکم اردیبهشت‌ماه تا 31 اردیبهشت 92  اعلام کرد و گفت: امتحانات پایان ترم نیز از 25 خرداد تا 10 تیرماه برگزار خواهد شد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز پایان تحویل فرم ترم تابستانی برای ارائه به سایر دانشگاه‌ها را 22 تیر ذکر کرد و افزود: براساس تقویم آموزشی دانشگاه تبریز زمان انتخاب واحد درس پروژه کارآموزی نیز هفته دوم تیرماه تعیین شده است.

وی با بیان اینکه مطابق تقویم آموزشی زمان مهلت ثبت نهایی نمرات توسط گروه‌های آموزشی در سیستم "سما" بیست و نهم تیرماه است، افزود: زمان آغاز امتحان معرفی به استاد 9 شهریورماه سال 92 است.

اعلمی افزود: آخرین مهلت اعلام نمرات کارآموزی و پروژه انتخاب شده در تابستان 92 به مدیریت امور آموزشی 20 شهریور خواهد بود.

وی، زمان تحویل کارنامه نیمسال دوم سال تحصیلی قبل و یا کارنامه کلی تأیید نشده را هفته دوم شهریور ماه سال 92 عنوان کرد و با اشاره به زمانبندی انتخاب واحد دانشجویان تمام مقاطع گفت: براین اساس، زمان انتخاب واحد ورودی‌های 88 و ماقبل روز شنبه 14 بهمن‌ماه سال 91 از ساعت 9 صبح تا ساعت 24، ورودی‌های 89 و ماقبل روز یکشنبه 15 بهمن‌ماه سال 91 از ساعت 9 صبح تا ساعت 24، ورودی‌های 90 روز دوشنبه 16 بهمن‌ماه سال 91 از ساعت 9 صبح تا ساعت 24 و ورودی‌های 91 و ماقبل روز سه‌شنبه 17 بهمن سال 91 از ساعت 9 صبح تا ساعت 24 است.


اعلمی خاطرنشان کرد: دانشجویانی که در ایام مذکور موفق به انتخاب واحد نشده‌اند، می‌توانند روز چهارشنبه 18 بهمن‌ماه از ساعت 9 صبح تا ساعت 24 روز جمعه 20 همین ماه اقدام به انتخاب واحد کنند.
تقویم آموزشی دانشگاه دانشگاه تبریز نیمسال دوم تقویم آموزشی دانشگاه دانشگاه تبریز

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

اخبار روزنامه ها