341 نفر بدون مجوز در دانشگاه آزاد جذب شده‌اند و تعدیل 341 نفر در 4 مرحله

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   10 بهمن 1391-29 January 2013بازدید 2070


341 نفر بدون مجوز در دانشگاه آزاد جذب شده‌اند و  تعدیل 341 نفر در 4 مرحلهرئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب گفت: 341 نفر نیروی بدون مجوز دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب طی چهار مرحله تعدیل می‌شوند.پرتال دانشگاهی به نقل از   گزارش خبرگزاری فارس از بناب احمد امیری ظهر امروز در جمع مدیران و مسئولان دانشگاه آزاد بناب ضمن تشریح موضوع جنجالی تعدیل نیروی انسانی در این واحد دانشگاهی که از سه ماه قبل به بحث داغ محافل مختلف این شهرستان تبدیل شده است، اظهار کرد: به کارگیری نیروی انسانی در دانشگاه آزاد اسلامی بر اساس تعداد دانشجو تعریف شده است، اما متأسفانه در مدت 10 سال گذشته این موضوع که باید طبق مقررات و چارت سازمانی و به تعداد مورد نیاز جذب و استفاده شود، در این واحد دانشگاهی رعایت نشده است.

وی افزود: هم اکنون فقط 74 نفر کارمند رسمی در دانشگاه آزاد واحد بناب وجود دارد و طبق چارت سازمانی باید 85 نفر نیروی رسمی و دارای مجوز دیگر هم به صورت قانونی جذب شوند اما این درحالی است که تا امروز 341 نفر نیروی شرکتی و ساعتی بدون مجوز و اطلاع سازمان مرکزی دانشگاه آزاد در واحد بناب به صورت بی‌برنامه کار می‌کردند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب تعدیل نیروی انسانی را ضروری دانست و اذعان کرد: برای ساماندهی این بخش و جلوگیری از پرداخت حقوق بی‌مورد به کارکنان اضافی باید همه نیروهای شرکتی و ساعتی که بدون مجوز و روال قانونی وارد سیستم شده بودند، تعدیل و سپس از طریق شرکت در آزمون و طی مراحل گزینش و مصاحبه وارد مجموعه شوند.

وی تصریح کرد: با وجود اینکه هم اکنون بیش از 50درصد چارت سازمانی دانشگاه آزاد واحد بناب بلاتصدی بوده و نیاز به جذب 85 نفر نیرو است، بنابراین پیرو دستور شورای اداری سازمان مرکزی دانشگاه آزاد و منطقه 13، تمام نیروهای غیررسمی طی چهار مرحله تعدیل شده و نیروهای مورد نیاز و واجد شرایط بیشتر از بین دارندگان مدرک کارشناسی و از طریق آزمون استخدامی جذب می‌شوند.

وی در عین حال اظهار کرد: با جذب این نیروها برای مدت‌های طولانی انتظارات و نیازهای دانشگاه برای نیروی انسانی تأمین خواهد شد.

موضوع تعدیل 341 نفر نیروی مازاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب طی ماه‌های اخیر به بحث جنجالی و داغ محافل مختلف این شهرستان تبدیل شده است.


دانشگاه مجوز دانشگاه آزاد تعدیل دانشجو در دانشگاه

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

دانشگاهها برای ارتقا خوابگاههای رتبه ۴ جایزه می گیرند

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

اخبار روزنامه ها