کلاس‌های درس در وقت نماز باید تعطیل شوند

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   02 اسفند 1391-20 February 2013بازدید 1224کلاس‌های درس در وقت نماز باید تعطیل شونددبیر جشنواره نماز دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در وقت اذان و نماز کلاس‌های درس باید تعطیل باشند.پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش خبرگزاری فارس از آمل حجت‌الاسلام علی اصغری شامگاه سه‌شنبه در مراسم پایانی این جشنواره اظهار داشت: نماز محبوب خداوند است و این عبادت در پیشگاه خداوند از ارزش والایی برخوردار است.

مسئول دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی و دبیر این جشنواره با اشاره به اینکه نماز نردبانی است که انسان را به عرش الهی می‌رساند و او را می‌سازد، گفت: با برگزاری این جشنواره تلاش کردیم به عظمت این امر خطیر اشاره کرده و یادآور شویم که در وقت اذان و نماز کلاس‌های درس باید تعطیل باشند.

وی با بیان اینکه بر اساس بخشنامه دانشگاه آزاد، اساتید برای ارتقای گروه اساتید باید فعالیت‌های فرهنگی داشته باشند، ادامه داد: امیدواریم تمامی اساتید، نماز را به عنوان یکی از اصول فرهنگی در دانشگاه‌ها رعایت کنند.

اصغری با تأکید بر اینکه در سال جاری جشنواره‌ منطقه‌ای نماز به میزبانی این واحد دانشگاهی برگزار شده است، خاطر نشان کرد: اساتید و دانشجویان با دید وسیع آثار خود را در بخش‌های مختلف هنری و فرهنگی به این جشنواره ارسال کردند.

وی تصریح کرد: نمایشگاه این جشنواره نیز به مدت دو روز با حضور 12 واحد دانشگاهی از استان مازندران در 16 غرفه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت‌الله آملی دایر شده بود.

این مسئول با اشاره به اینکه 50 مقاله درباره نماز به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد افزود: امیدواریم نتایج این جشنواره مثمرثمر باشد.


در مراسم اختتامیه جشنواره نماز، رئیس و دبیر منطقه سه دانشگاه آزاد اسلامی، رؤسای واحدهای دانشگاهی استان و دانشجویان این دانشگاه‌ها حضور داشتند.


کلاس کلاس درس وقت نماز دانشگاه

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

اخبار روزنامه ها