برقراری ارتباط بین‏المللی دانشگاه آزاد راحت‏تر از دولتی‏ها

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   21 اسفند 1391-11 March 2013بازدید 663


برقراری ارتباط بین‏المللی دانشگاه آزاد راحت‏تر از دولتی‏هامعاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشگاه آزاد اسلامی راحت‏تر و بیشتر از دانشگاه‏های دولتی ارتباطات بین‏المللی برقرار می‏کند.
پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش خبرگزاری فارس از شرق استان تهران به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن، محمدمهدی مهدی‏نژادنوری معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از علیرضا ایرانبخش، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن با لوح تقدیر، قدردانی کرد.

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در جمع پژوهشگران عضو هیئت علمی واحد رودهن و جمعی از مدیران ارشد وزارت علوم و فناوری گفت: دانشگاه آزاد اسلامی رودهن با توجه به قدمت و سابقه‏ای که دارد، می‏تواند هر کار مثبتی را در جهت نیل به اهداف جمهوری اسلامی و دانشگاه‏ها انجام دهد.

مهدی‏نژادنوری گفت: از ویژگی‏های دانشگاه آزاد اسلامی، ارتباطات بین‏المللی است که راحت‏تر و بیشتر از دانشگاه‏های دولتی ارتباط برقرار می‏کند؛ چه در جذب سرمایه خارجی و چه در جذب اساتید و دانشجویان خارجی و ما هم وظیفه داریم که از دانشگاه آزاد اسلامی حمایت کنیم.

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اهدای لوح تقدیر به علیرضا ایرانبخش، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن از وی تشکر کرد.

در قسمتی از این لوح سپاس آمده است: به طور قطع دستیابی به مرزهای دانش و فتح قله رفیع انسانیت حاصل از خود گذشتی و جان‏فشانی دانشمندان و اندیشمندانی است که بسیجی‏وار جهاد را بر عرصه انسانیت و اخلاق کشانده‏اند؛ دست‏یابی به جایگاه نخست علم و فناوری منطقه در ایران 1404 مرهون تلاش‏هایی است که اندیشمندان و جهادگران عرصه علمی کشور در چهار عرصه خطیر فکر، علم، زندگی و معنویت انجام می‏دهند.

این لوح تقدیر به پاس اقدامات ارزشمند جنابعالی در عرصه تولید علم، توسعه و تعمیق فعالیت‏های پژوهشی و تجاری‏سازی تولیدات علم حضورتان تقدیم می‏شود.


دانشگاه دانشگاه آزاد برقراری ارتباط بینالمللی ارتباط دانشگاه آزاد

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

موج اعتراضات دانشجویان سنواتی در دانشگاه ها

آخرین احکام صادره توسط رئیس دانشگاه صنعتی شریف

اخبار روزنامه ها