همکاری شورای محله با دانشگاه شریف برای ارتقا امنیت تردد خوابگاه‌ها

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   18 تیر 1392-09 July 2013بازدید 539همکاری شورای محله با دانشگاه شریف برای ارتقا امنیت تردد خوابگاه‌ها
معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف از تعامل و همکاری شواریاری محله طرشت برای ارتقا امنیت مسیر تردد خوابگاه‌های دانشگاه صنعتی شریف در سال تحصیلی جدید خبر داد.

پرتال دانشگاهی به نقل از دکتر محمود بهمن آبادی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: دانشگاه صنعتی شریف برای ارتقا امنیت مسیر تردد خوابگاههای دانشگاه با نیروی انتظامی تعامل و همکاری دارد و تمام سعی خود را برای ارتقا امنیت مسیر خوابگاهها به کار گرفته است.

وی ادامه داد: مسیر خوابگاه های دانشگاه صنعتی شریف در طرشت ساختار قدیمی دارد و پناهگاه مختلفی برای اراذل اوباش است و هرگونه تمهیداتی هم به کار گرفته شود، باز شاهد مسئله ای هستیم ولی دانشگاه این موضوع را رها نکرده و با همکاری نیروی انتظامی در جهت ارتقا امنیت مسیر خوابگاه های مذکور می کوشد.

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف از جمله اقدامات صورت گرفته به اختصاص اتوبوس برای رفت آمد دانشجویان به ویژه دانشجویان دختر اشاره کرد و گفت: در مسیر خوابگاه برای دانشجویان دختر همیشه وسیله نقلیه وجود دارد .

وی ادامه داد: برای دانشجویان پسر هم برخی مسیرها وسیله ایاب و ذهاب موجود است  با اختصاص بودجه مسیرهای دیگر هم به وسیله ایاب و ذهاب مجهز خواهد شد.

معاون دانشجویی دانشگاه تصریح کرد: در کنار این فعالیت ها هشدارهای لازم به دانشجویان درخصوص اینکه چه ساعاتی تردد کنند ارایه شده است. 

وی افزود: علاوه بر نیروی انتظامی در سال جدید با شورایاری محله هم برای ارتقاء امنیت مسیر تردد خوابگاه های دانشگاه  تعامل شده و هشدارهای لازم به اهالی محل ارایه شده و بنابراین با افزایش این تعاملات امیدواریم در سال تحصیلی جدید شاهد اتفاقاتی در مسیر خوابگاه و دانشگاه نباشیم.مشکلات خوابگاه دانشگاه شریف دانشگاه شریف حل مشکلات خوابگاه دانشگاه شریف

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

موج اعتراضات دانشجویان سنواتی در دانشگاه ها

اخبار روزنامه ها