برگزاری هجدهمین طرح ولایت کشوری از اوایل مرداد در دانشگاه صنعتی اصفهان

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   23 تیر 1392-14 July 2013بازدید 1256برگزاری هجدهمین طرح ولایت کشوری از اوایل مرداد در دانشگاه صنعتی اصفهان

معاون طرح ولایت سازمان بسیج دانشجویی کشور از برگزاری مرحله کشوری هجدهمین دوره آشنایی با مبانی‌ اندیشه اسلامی (طرح ولایت) دانشجویان پسر از اوایل مرداد ماه در دانشگاه صنعتی اصفهان خبر داد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از  مهر، محمد پور میرزایی گفت: دوره آشنایی با مبانی‌ اندیشه اسلامی (طرح ولایت) در راستای عمق‌ بخشی و بصیرت‌ دهی بیشتر دانشجویان نسبت به مبانی‌ اندیشه اسلامی و در راستای اهداف انقلاب اسلامی و زمینه سازی برای ظهور برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری سطح یک این دوره از طرح ولایت با عنوان "طلیعه اندیشه" به صورت استانی و در مدت 14 روز اظهار داشت: نفرات برگزیده هرسطح پس از شرکت در آزمون و مصاحبه شفاهی به سطوح بالاتر راه می‌یابند.

معاون طرح ولایت سازمان بسیج دانشجویی کشور افزود: سطح دوم این دوره از طرح ولایت به طور متمرکز از اوایل مردادماه با حضور یک هزار و 300 نفر از برادران در دانشگاه صنعتی اصفهان و یک هزار و 200 نفر از خواهران در دانشگاه شهرکرد و به مدت 45 روز برگزار خواهد شد.

وی برنامه اصلی این دوره از طرح ولایت را تدریس 6 کتاب در حیطه موضوعات معرفتی عنوان کرد و ادامه داد: درآمدی بر معرفت شناسی و مبانی معرفت دینی، خداشناسی فلسفی، انسان، راه و راهنما شناسی، فلسفه اخلاق، فلسفه حقوق و فلسفه سیاست عناوین کتاب‌ها و 6 سرفصل اصلی کلاس‌های آموزشی سطح دوم هجدهمین دوره طرح ولایت  است.

پور میرزایی با بیان اینکه برگزاری سه کلاس در هر روز به همراه یک جلسه مباحثه از جمله برنامه‌های روزانه پیش بینی شده در هجدهمین دوره طرح ولایت است خاطر نشان کرد: در حاشیه این طرح ویژه برنامه‌های فرهنگی و سیاسی با حضور شخصیت‌های برجسته علمی، فرهنگی و تربیتی برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به همکاری نزدیک سازمان بسیج دانشجویی کشور و مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) در برگزاری این طرح اضافه کرد: مراسم رسمی افتتاحیه این دوره از طرح ولایت شنبه 29 تیرماه با حضور شخصیت‌های برجسته‌ای از نظام در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار خواهد شد.برگزاری هجدهمین طرح ولایت کشوری برگزاری هجدهمین طرح ولایت کشوری در دانشگاه ها اجرای طرح ولایت در دانشگاه ها

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

اخبار روزنامه ها