تدوین فاز اول آموزش متن باز و پیشتازی برخی اساتید در الکترونیکی کردن آموزش

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   02 شهریور 1392-24 August 2013بازدید 552تدوین فاز اول آموزش متن باز و پیشتازی برخی اساتید در الکترونیکی کردن آموزش

رئیس دانشگاه صنعتی شریف از تهیه فاز اول طرح آموزش متن باز خبر داد و گفت: در هفته جاری جلسه راهبردی و راهبری آموزش متن باز تشکیل شده و گزارش فاز اول برای انجام اصلاحات لازم ارایه می شود.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از دکتر رضا روستا آزاد در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت آموزش متن باز گفت: فعالیت های مربوط به آموزش متن باز درحال انجام است.

وی ادامه داد: گزارش فاز اول این طرح آماده شده است و در هفته جاری جلسه کمیته راهبردی و راهبری آموزش متن باز تشکیل می شود تا گزارش فاز اول ارایه شده و مشخص شود که به چه اصلاحاتی نیاز دارد.

رئیس دانشگاه صنعتی شریف افزود: برنامه آموزش متن باز در دانشگاه شریف آغاز شده و پیشرفت خوبی هم داشته، برخی اساتید در این زمینه پیشتاز هستند و برنامه دانشگاه این است که با استفاده از اساتید پیشتاز و کلاس های آموزشی، مابقی اساتید را هم با اساتید پیشتاز همگام کند.
 دکتررضا روستا آزاد رئیس دانشگاه صنعتی شریف پیش از این با اشاره به اجرای طرح آموزش الکترونیک متن باز اعلام کرده بود: استادان دانشگاه تا انتهای سال گذشته فرصت دارند برنامه های درسی خود را به منظور مشاهده توسط دانشجویان، دانش آموختگان، سایر استادان همچنین مرکز نظارت و ارزیابی وزارت علوم در سامانه ای.آر.پی وزارت علوم قرار دهند.

وی تاکید کرده بود: با توجه به اینکه یکی از ملاکهای رتبه بندی دانشگاهها الکترونیکی کردن آموزش دانشگاهها است از سال جاری استادان باید جزوات خود را روی این سامانه قرار دهند .الکترونیکی شدن آموزش در دانشگاه ها تدریس الکترونیکی نحوه تدریس الکترونیکی

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

موج اعتراضات دانشجویان سنواتی در دانشگاه ها

آخرین احکام صادره توسط رئیس دانشگاه صنعتی شریف

اخبار روزنامه ها