اعطای خوابگاه به تمام دانشجویان جدیدالورود غیربومی در دانشگاه شهید چمران

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   20 شهریور 1392-11 September 2013بازدید 616اعطای خوابگاه به تمام دانشجویان جدیدالورود غیربومی در دانشگاه شهید چمران

مدیر امور دانشجویی دانشگاه شهیدچمران اهواز از برنامه‌ریزی و آمادگی برای اختصاص خوابگاه به تمام ورودی‌های روزانه غیربومی در سال تحصیلی جدید خبر داد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خوزستان، حسن ذکی‌دیزجی اظهارداشت: با وجود افزایش ظرفیت پذیرش دانشگاه به‌ ویژه در مقاطع تحصیلات‌تکمیلی، تمهیدات لازم برای اسکان همه دانشجویان روزانه غیربومی متقاضی خوابگاه در خوابگاه‌های خواهران و برادران اتخاذ شده‌ است.

وی تصریح کرد: دانشگاه بر اساس قانون، تعهدی در قبال تامین خوابگاه و محل اسکان دانشجویان نوبت دوم (شبانه) ندارد با این وجود، برای این دانشجویان نیز خوابگاه غیردولتی پیش‌بینی شده‌ است.

عضو ستاد استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه شهیدچمران اهواز خاطرنشان کرد: با اجرای طرح سازماندهی خوابگاه‌های غیردولتی در سال جاری، تمام دانشجویان نوبت دوم دانشگاه‌های دولتی اهواز در خوابگاه‌های غیردولتی اسکان داده خواهند شد.

دیزجی افزود: خوابگاه‌های "حضرت فاطمه (س)" و "تاج" برای خواهران و یک خوابگاه ویژه دانشجویان پسر نوبت دوم دانشگاه در منطقه گلستان در نظر گرفته شد تا این دانشجویان نیز دغدغه و مشکل اسکان نداشته‌ باشند.

وی درباره هزینه خوابگاه‌های غیردولتی، اظهارداشت: شهریه خوابگاه‌های غیردولتی از طریق کمیته تعیین نرخ در کانون خوابگاه‌داران غیردولتی پیشنهاد و با همکاری و اعمال نظر معاون دانشجویی اعلام می‌شود.

مدیر امور دانشجویی دانشگاه شهیدچمران اهواز خاطرنشان کرد: معاونت دانشجویی تمام تلاش خود را برای تامین خوابگاه‌هایی با امکانات و قیمت مناسب برای دانشجویان نوبت دوم بکار می‌گیرد.


دانشگاه چمران خوابگاه های دانشگاه شهید چمران اعطای خوابگاه در دانشگاه چمران

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

موج اعتراضات دانشجویان سنواتی در دانشگاه ها

اخبار روزنامه ها