راه اندازی سامانه ارسال خودکار پیام کوتاه کتابخانه دانشگاه آزاد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   23 شهریور 1392-14 September 2013بازدید 557راه اندازی سامانه ارسال خودکار پیام کوتاه کتابخانه دانشگاه آزاد

معاون پژوهشی واحد شهرری دانشگاه آزاد از راه‌اندازی سامانه ارسال خودکار پیام کوتاه کتابخانه این واحد برای اطلاع رسانی وضعیت به روز شدن امکانات کتابخانه دانشگاه خبر داد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از محسن رنجبر معاون پژوهشی واحد شهرری دانشگاه آزاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: به منظور ارتقاء خدمات کتابخانه و اطلاع رسانی مناسب به دانشجویان، سامانه ارسال پیام کوتاه کتابخانه این واحد دانشگاهی راه اندازی شده است.

وی افزود: از طریق این سامانه، اعضای کتابخانه می‌توانند از آخرین اخبار مربوط به رزروهای آماده امانت، امانات دارای تاخیر، پایان دوره عضویت و غیره مطلع شوند.

معاون پژوهشی واحد شهرری دانشگاه آزاد همچنین در رابطه با غنی سازی و روزآمد کردن کتاب‌ها و تجهیز کتابخانه این واحد دانشگاهی‌، گفت: در حال حاضر به منظور غنی سازی و به روز کردن کتاب‌ها و تجهیز کتابخانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر ری، 2 هزار و 521 جلد کتاب فارسی و 172 جلد کتاب لاتین ،24 جلد کتاب عربی خریداری و به مخازن کتاب‌های این کتابخانه افزوده شده است.

رنجبر بابیان اینکه تجهیز منابع اطلاعاتی کتابخانه بر اساس نیازسنجی از گروه‌های آموزشی صورت گرفته استٰ، گفت: برای تجهیز کتابخانه، تنها در نیمه اول سال 92 بودجه‌ای بالغ بر 750 میلیون ریال هزینه شده است.

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر ری در ادامه از ارتقاء فرایند انتقال اطلاعات دانشجویان جدید الورود از سیستم آموزش به سیستم کتابخانه خبر داد و عنوان کرد: به منظور تسریع و تسهیل در امر انتقال اطلاعات و عکس‌های دانشجویان جدیدالورود از سیستم اطلاع رسانی آموزش به سیستم کتابخانه، تغییرات سخت افزاری و نرم افزاری در سرور کتابخانه برای همسان سازی با سیستم آموزش انجام شده است.

وی ادامه داد: این کتابخانه دانشگاهی به منظور اطلاع رسانی و ارائه سرویس‌ها و خدمات اینترنتی در فضای بهتر و امکان مدیریت وب سایت، اقدام به ایجاد بخش وب در سایت دانشگاه کرده است.

رنجبر همچنین از ارتقاء نرم افزار رایانه‌ای کتابخانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر ری خبر داد و گفت: به منظور ایجاد امکانات بیشتری برای مدیریت اطلاعات، انجام کارهای فنی برای کتابداران، نسخه نرم افزار کتابخانه سیمرغ از نسخه 6 به نسخه 7 ارتقا یافته است.


ارسال خودکار پیام کوتاه ارسال خودکار پیام کوتاه در دانشگاهها ارسال خودکار پیام کوتاه کتابخانه دانشگاه

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

دانشگاهها برای ارتقا خوابگاههای رتبه ۴ جایزه می گیرند

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

اخبار روزنامه ها