ایجاد فضای پر نشاط در دانشگاه ها برای افزایش تلاش های آموزشی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   07 مهر 1392-29 September 2013بازدید 431ایجاد فضای پر نشاط در دانشگاه ها برای افزایش تلاش های آموزشی

معاون جدید پژوهشی وزارت علوم در مراسم معارفه اش، گفت: باید در دانشگاهها فضایی ایجاد شود تا در حوزه آموزش و پژوهشی، دانشگاهیان و پژوهشگران با انرژی و نشاط بیشتر به تحقیقات خود بپردازند.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری مهر، مراسم تودیع محمد مهدی نژاد نوری - معاون سابق پژوهش و فناوری وزارت علوم و معارفه وحید احمدی به عنوان معاون پژوهش و فناوری در این وزارتخانه برگزار شد.

در این مراسم احمدی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و قدردانی از تلاشهای مهدی نژاد، اظهار داشت: ما در کشور از ظرفیتهای بالای نیروی انسانی جوان برخوردار هستیم که در محیطی با نشاط می توانند تحقیقات ارزنده ای در حوزه پژوهشی داشته باشند.

وی افزود: در حال حاضر که در دنیا رقابت جدی برای تبدیل علم به ثروت پایدار حاکم است، ما نیز باید با جدیت بیشتری به این سمت حرکت کنیم تا علم را به حوزه صنعت و صنعت را به خانه ها بیاوریم تا آرامش و رفاه در سطح جامعه حاکم شود.

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم با تاکید بر لزوم ايجاد نشاط و امید در محيط دانشگاهها، ادامه داد: باید در دانشگاهها فضایی ایجاد شود تا در حوزه آموزشی و پژوهشی، دانشگاهیان و پژوهشگران با انرژی و نشاط بیشتر به تحقیقات خود بپردازند.

احمدی با بیان اینکه امیدواریم محدودیتهای فضای بین المللی کمتر شود، افزود: ما باید از ظرفیتهای نسبی کشور به خوبی استفاده کنیم و سدهای این مسیر را از سر راه برداریم.

 وحید احمدی عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس و دارای دکتری برق است.فضای حاکم در دانشگاه ها فضای دانشگاه ایجاد نشاط در دانشگاهها

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

موج اعتراضات دانشجویان سنواتی در دانشگاه ها

اخبار روزنامه ها