گزارشی از کتابخانه دانشگاه آزاد همدان

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   16 مهر 1392-08 October 2013بازدید 436گزارشی از کتابخانه دانشگاه آزاد همدان 

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان گفت: کتابخانه مرکزی دانشگاه آزاد واحد همدان با داشتن 120 هزار عنوان جلد کتاب از بزرگ‌ترین و غنی‌ترین کتابخانه‌های غرب کشور است.به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از  خبرگزاری فارس از همدان، علیرضا اسفندیاری ظهر امروز در جشن استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد همدان با تأکید بر این که دانشجویان از محیط دانش‌آموزی وارد محیط دانش‌پژوهشی شده‌اند، اظهار کرد: مدرسه محل آموختن بود و دانشگاه با 2 رکن آموزش و پژوهش حرکت می‌کند.

وی ادامه داد: کار علمی، فکری و پژوهشی بخشی از معنویات بوده و در آموزه‌های دینی، یک ساعت تفکر برابر با هفتاد سال عبادت است و تفکر از پژوهش به وجود می‌آید.

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد همدان با اشاره به اینکه باید به حوزه آموزش عالی با نگاه پژوهش محور نگریسته شود، تصریح کرد: دانشجویان از لحظه ورود به دانشگاه کار علمی براساس پژوهش محوری را سرلوحه تحصیل قرار دهند.

وی اضافه کرد: دانشگاه آزاد همدان دارای یکی از بزرگ‌ترین و غنی‌ترین کتابخانه‌های غرب کشور با 120 هزار جلد عنوان کتاب است که منبع خوبی برای تحقیق و پژوهش محسوب می‌شود.

اسفندیاری با بیان اینکه دانشگاه آزاد واحد همدان در حوزه اختراعات، آی‌تی و فناوری اطلاعات جایگاه خوبی دارد، ابراز داشت: دانشجویان می‌توانند به دفتر فناوری اطلاعات مراجعه و عضو این دفتر شده و از خدمات و امکانات آن استفاده کنند.

وی یکی از مزیت‌های ایجاد شده در دانشگاه آزاد همدان را باشگاه پژوهشگران جوان دانست و خاطرنشان کرد: باشگاه پژوهشگران جوان حمایت‌های مادی و معنوی خوبی از دانشجویان دارد.

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی همدان در پایان گفت: دانشگاه آزاد واحد همدان برای انجام پژوهش، مجتمع عظیمی از کارگاه‌ها، سوله‌های تحقیقاتی و آزمایشگاهی را ایجاد کرده که دانشجویان باید از این ظرفیت به نحو احسن استفاده کنند.


کتابخانه دانشگاه آزاد همدان کتابخانه دانشگاهها آمار کتابخانه دانشگاه همدان شرایط مطالعه در کتابخانه دانشگاه ها

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

اخبار روزنامه ها