استفاده حداکثری دانشگاه‌ها از ظرفیت موجود دانشجویی در سال تحصیلی جاری

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   06 آبان 1392-28 October 2013بازدید 418استفاده حداکثری دانشگاه‌ها از ظرفیت موجود دانشجویی در سال تحصیلی جاری

معاون وزیر بهداشت تاکید کرد: تشکل‌های دانشجویی با سعه صدر و از خود گذشتگی در راه صیانت از نظام و انقلاب زمینه مشارکت دانشجویان مکتبی و انقلابی با سلایق مختلف را فراهم کنند.


به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری فارس، در پی بروز اختلافات در میان دفاتر انجمن های اسلامی دانشجویان و ایجاد بحث هایی در مورد زمان و نحوه برگزاری انتخابات سالانه دفتر تحکیم وحدت امروز جلسه‌ای در دفتر دکتر آیتی، معاون دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت با حضور برخی از اعضای دفتر تحکیم وحدت برگزار شد.

آیتی افزود: پیش از این نیز جلسه ای با حضور افراد معترض برگزار شده بود و این افراد مطالب و نکات مورد نظر را به تفصیل به معاونت دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت و کارشناسان تشکل های این معاونت ارائه کرده بودند.

وی خاطرنشان کرد: در جلسه ای که با حضور منتخبینی از نشست سالانه دفتر تحکیم وحدت امروز برگزار شد، انتخابات اخیر دفتر تحکیم مورد بحث و بررسی قرار گرفت و سعی شد شبهات موجود در مورد روند حاکم بر دفتر تحکیم وحدت و برگزاری انتخابات مورد بررسی قرار گیرد.

آیتی اظهار داشت: ما در وزارت بهداشت و حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی بر لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت موجود دانشجویی در دانشگاهها تاکید داریم ضمن اینکه لازم است که این تشکل‌ها با سعه صدر و از خود گذشتگی در راه صیانت از نظام و انقلاب زمینه مشارکت دانشجویان مکتبی و انقلابی با سلایق مختلف را فراهم آوریم.

معاون دانشجویی وزیر بهداشت تاکید کرد: وفاق ملی امروز یک وظیفه بزرگ و از مطالبات رهبری معظم انقلاب است و همانطور که از نام اتحادیه بر می آید دفتر تحکیم وحدت باید پیشرو و پیشگام در ایجاد وحدت میان دفاتر انجمن اسلامی باشد.

وی افزود: بناست که به اعتراضات رسیده به هیئت مرکزی مشترک نظارت بر تشکلهای دو وزارت بهداشت و علوم به تفصیل رسیدگی شود.ثبت نام دانشگاهی ثبت نام در دانشگاه ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشگاهها ظرفیت پذیرش دانشجو در سال92

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

اخبار روزنامه ها