زمان مهلت ثبت‌نام جشن ازدواج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   18 آبان 1392-09 November 2013بازدید 604زمان مهلت ثبت‌نام جشن ازدواج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر
مدیر جرایی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: مهلت ثبت‌نام برای شرکت در جشن ازدواج دانشجویی این دانشگاه از اول آبان ماه آغاز شده و متقاضیان می‌توانند تا پایان آبان ماه در این جشن ثبت‌نام کنند.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام‌والمسلمین طباطبایی با اعلام این خبر، گفت: دانشجویان تا پایان آبان ماه می‌توانند برای جشن ازدواج دانشجویی این دانشگاه ثبت‌نام کنند که تا کنون 100 زوج ثبت‌نام خود را کامل کرده‌اند.

وی با بیان اینکه امسال جشن ازدواج دانشجویی برگزار نمی‌شود، تصریح کرد: زوج‌های دانشجو به جای حضور در جشن به سفر سه روزه مشهد مقدس اعزام خواهند شد.

مدیر اجرایی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر اضافه کرد: بعد از پایان دهه محرم زوج‌های ثبت‌نام کننده برای ازدواج دانشجویی به کارگاه‌های آموزشی دعوت می‌شوند که امسال بنا داریم 8 تا 16 ساعت کارگاه آموزشی با حضور اساتید مطرح برای زوج‌های دانشجو برگزار کنیم.

طباطبایی با بیان اینکه هزینه برگزاری جشن ازدواج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر از سوی دفتر مرکزی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها تامین شده است، گفت: هر ساله دانشگاه نیز هدیه‌ای برای زوج‌های شرکت کننده در این جشن در نظر می‌گرفت که امسال نیز برای اهدای این هدیه با دانشکده‌های مختلف هماهنگی‌هایی در حال انجام است.


زمان مهلت ثبت‌نام جشن ازدواج دانشجویی ثبت نام جشن ازدواج دانشجویی جشن ازدواج دانشجویی جشن ازدواج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

دانشگاهها برای ارتقا خوابگاههای رتبه ۴ جایزه می گیرند

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

اخبار روزنامه ها