اعلام فراخوان ثبت نام در مدارس علميه جديدالتاسيس

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   21 آبان 1392-12 November 2013بازدید 587اعلام فراخوان ثبت نام در مدارس علميه جديدالتاسيس

فراخوان ثبت نام اينترنتي در مدارس علميه خواهران جديدالتاسيس از سوي معاونت آموزش مرکز مديريت حوزه‌هاي علميه خواهران اعلام شد.به گزارش خبرنگار مهر، اين فراخوان تا 20 آذرماه ادامه دارد و طي آن ثبت نام اوليه براي پذيرش در 15 مدرسه علميه خواهران جديدالتاسيس صورت مي‌گيرد.

اطلاعات مربوط به اين فراخوان در صفحه اختصاصي مديريت سنجش و پذيرش پايگاه اطلاع‌رساني مرکز مديريت حوزه‌هاي علميه خواهران به نشاني www.whc.ir قرار دارد.

در اين مدارس علميه، متقاضيان با حداقل مدرک تحصيلي دپيلم پذيرش مي‌ شوند و طلاب در اين مدارس علميه در مقطع سطح دو (کارشناسي) تحصيل مي‌کنند.

هزينه ثبت نام 60 هزار ريال است که امکان پرداخت اين وجه از طريق سامانه مديريت سنجش و پذيرش حوزه‌هاي علميه خواهران فراهم آمده است و داوطلبان پس از پرداخت هزينه، شماره پرونده و کد رهگيري دريافت خواهند کرد.
براساس اين فراخوان، پذيرش طلاب در اين مدارس علميه بدون آزمون ورودي انجام مي‌شود و سنجش علمي داوطلبان بر اساس معدل ديپلم انجام مي‌شود و مصاحبه اخلاقي و رفتاري نيز صورت مي‌گيرد.
تحصيل در اين مدارس علميه صرفا به صورت حضوري انجام مي‌شود که شرط سني حداکثر 30 سال براي پذيرش داوطلبان با مدرک ديپلم در اين مدارس علميه تعيين شده و شرط سني براي داوطلبان با مدرک تحصيلي بالاتر افزايش مي‌يابد؛ همچنين ظرفيت پذيرش هر يک از اين مدارس علميه براي سال اول 35 نفر است.
محل اين مدارس علميه نيز شهرهاي خور و بيابانک در استان اصفهان، نسيم بهارستان، انديشه شهريار و تهران در استان تهران، دزفول در استان خوزستان، مهديشهر در استان سمنان، خاش در استان سيستان و بلوچستان، لامرد در استان فارس، رضوانشهر و آستانه اشرفيه در استان گيلان، کبودرآهنگ در استان همدان، يزد و بهاباد در استان يزد، ليکک بهمئي در استان کهگيلويه و بويراحمد و رفسنجان در استان کرمان است.


فراخوان ثبت نام در مدارس علميه مدارس علميه جديدالتاسيس فراخوان ثبت نام در مدارس علمیه

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

اخبار روزنامه ها