تغییر کاربری خوابگاه دانشگاه آزاد به هتل و ارایه خدمات به خانواده بیماران بیمارستان

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   05 آذر 1392-26 November 2013بازدید 324تغییر کاربری خوابگاه دانشگاه آزاد به هتل و ارایه خدمات به خانواده بیماران بیمارستان

معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی از ارایه خدمات هتل دانشگاه آزاد اسلامی به اساتید و کارکنان این دانشگاه خبر داد و گفت: در ابتدا این هتل با هدف ارایه خدمات به خانواده بیماران بیمارستان فرهیختگان احداث شده است.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از :خبرنگار مهر، محسن هاشمی معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز در نشست خبری که در واحد علوم و تحقیقات این دانشگاه برگزار شد با اشاره به هتل دانشگاه آزاد گفت: در ابتدا این هتل هدف ارایه خدمات به خانواده بیماران بیمارستان فرهیختگان احداث شد.

وی با بیان اینکه این هتل 40 هزار متر مربع مساحت و 700 اتاق اتاق دارد خاطرنشان کرد: علاوه بر خانواده بیماران، اساتید دانشگاه و پرسنل دانشگاه نیز می توانند از امکانات این هتل استفاده کنند.

معاون عمرانی دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: این دانشگاه با احتساب واحد های سما دارای بیش از 500 واحد دانشگاهی و مرکز سما است که کارکنان و خانواده‌های آنها که برای کار به تهران سفر می‌کند می توانند دراین هتل مستقر شده و از خدمات آن استفاده کنند.

وی یادآورشد: البته این کاربری‌ها 50 درصد از ظرفیت هتل است و برای 50 درصد بعدی باید برنامه‌ریزی کنیم تا از طریق گردشگران به درآمدزایی برسیم.

دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد نیز همچنین در این خصوص گفت: هتل دانشگاه آزاد احداث شده و پیمانکار آن را به دانشگاه تحویل داده است.

وی درباره اینکه این هتل چند ستاره است گفت: هنوز ستاره آن مشخص نشده باید وزارت ارشاد بگوید ولی جزو هتل های بسیار خوب است 50 درصد آن را دانشگاه آزاد و دانشگاه های دیگر می توانند استفاده کنند برای باقی آن هم باید کاربری پیش بینی شود چرا که اول خوابگاه دانشجویی بود بعد تغییر کاربری داده شد.هتل دانشگاه آزاد بیمارستان دانشگاه آزاد احداث هتل دانشگاه آزاد

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

موج اعتراضات دانشجویان سنواتی در دانشگاه ها

آخرین احکام صادره توسط رئیس دانشگاه صنعتی شریف

اخبار روزنامه ها