اعلام آمادگی رییس دانشگاه کرمانشاه برای جذب استاد و دانشجو از دانشگاه کشورهای همسایه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   17 آذر 1392-08 December 2013بازدید 615اعلام آمادگی رییس دانشگاه کرمانشاه برای جذب استاد و دانشجو از خارج

هیات 70 نفره‌ای متشکل از مسوولان، مدیران، پزشکان، اعضای هیات علمی و کارشناسان استان دیاله عراق و همچنین معاون عمرانی این استان، از دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه بازدید کردند.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از: خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، این بازدید که به همت موسسه امام خمینی(ره) استان دیاله و با رایزنی استانداری کرمانشاه و همکاری رییس، معاونان و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه صورت گرفت با استقبال هیات عراقی از توانمندی‌های واحد کرمانشاه همراه بود.

در این بازدید، دکتر کیوان قدرتی، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه از توانمندی‌های پژوهشی و آموزشی واحد کرمانشاه سخن به میان آورد و گفت: از حضور اقشار مختلف فرهیخته استان دیاله عراق در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه بسیار خرسندم و امیدوارم این بازدید بابی برای ارتباطات بیشتر علمی و فرهنگی دو استان دیاله و کرمانشاه باشد.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی بزرگترین دانشگاه حضوری جهان است و دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه با 17 هزار دانشجو، 230 هکتار عرصه، بیش از یکهزار استاد تمام وقت و حق التدریس و 115 رشته در مقاطع مختلف کارشناسی و کارشناسی ارشد و 90 آزمایشگاه و کارگاه مجهز، بزرگترین دانشگاه حضوری غرب کشور است که در آستانه جامع شدن قرار دارد.

رییس دانشگاه آزاد کرمانشاه، گفت: بیش از 300 کیلومتر مرز مشترک کرمانشاه با عراق و سوابق کهن ارتباطات فرهنگی و اقتصادی شرایطی را محیا کرده تا علاقمندان به ادامه تحصیل در کشور عراق بتوانند از دانشگاه‌های معتبر موجود در استان کرمانشاه به ویژه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه استفاده کنند.

قدرتی ادامه داد: این واحد دانشگاهی در شاخص وبومتریک که به رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهان اختصاص دارد از جایگاه بسیار مطلوبی برخوردار است و توانسته رتبه اول دانشگاه‌های آزاد اسلامی کشور، 72 دانشگاه‌های کشور، 252 خاورمیانه و 6389 جهان را به خود اختصاص دهد و در زمینه نانو و فعالیت‌های رباتیک نیز از جایگاه مناسبی در ایران برخوردار است.

رییس واحد کرمانشاه خاطر نشان کرد: واحد کرمانشاه آماده جذب استاد و دانشجو از کشورهای همسایه است و می‌تواند به عنوان یک واحد بین‌المللی پاسخگوی نیازهای علمی، آموزشی و فرهنگی کشورهایی نظیر عراق باشد.


جذب استاد از کشورهای همسایه جذب دانشجو از خارج جذب اساتید کشورهای همسایه

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

موج اعتراضات دانشجویان سنواتی در دانشگاه ها

آخرین احکام صادره توسط رئیس دانشگاه صنعتی شریف

اخبار روزنامه ها