قیمت تقریبی عمره دانشگاهیان اعلام شد و جزئیات مبالغ عمره اساتید

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   18 آذر 1392-09 December 2013بازدید 493قیمت تقریبی عمره دانشگاهیان اعلام شد و  جزئیات مبالغ عمره اساتید

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از اعلام قیمت تقریبی عمره دانشجویی خبر داد و گفت: قیمت ها از یک میلیون و 900 هزارتومان تا دو میلیون و 110 هزارتومان با توجه به زمان های مختلف پرواز در ماه رجب، شعبان، عید نوروز متفاوت است .

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از »
حجت الاسلام محمدرضا فقیهی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: مبلغ تقریبی عمره بر اساس قیمت عمره های عادی، برای دانشگاهیان اعلام شد و هزینه نهایی ظرف 10 روز آینده اعلام می شود.

وی افزود: مبالغ اعلام شده با توجه به دوری و نزدیکی ایستگاه های پروازی به کشور عربستان، درجه کاروان و زمان اعزام (عمره نوروزی، رجب و شعبان) متفاوت است و مبالغ قابل تغییر خواهد بود.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان همچنین افزود: این مبلغ تقریبی است و زائرین باید در صورت افزایش قیمت، مابه التفاوت را واریز و در صورت کاهش قیمت می توانند مبلغ اضافی را از حساب خود برداشت کنند.

وی گفت: کلیه متقاضیان اعم از اصلی یا ذخیره باید نسبت به تکمیل مابه التفاوت هزینه سفر خود به همان حساب هایی که قبلا افتتاح کرده بودند، اقدام کنند . مبالغ اعلام شده از یک میلیون و 900 هزار تا دو میلیون و 110 هزار تومان متغیر است .

مبالغ اعلام شده عمره اساتید،متاهلین و پسران مجرد به ترتیب زیر اعلام شد:

اساتید تبریز و مشهد (به علت دوری ایستگاه پروازی) 2 میلیون و 200 هزار تومان به ازای هر نفر، اساتید ایستگاه های تهران،اصفهان،شیراز، اهواز، کرمان، کرمانشاه و ساری 2 میلیون و 100 هزار تومان، متاهلین تبریز و مشهد (به علت دوری ایستگاه پروازی) 2 میلیون تومان، متاهلین ایستگاه های تهران،اصفهان،شیراز، اهواز، کرمان، کرمانشاه و ساری 1 میلیون و 900 هزار تومان، مجردین مشهد و تبریز (به علت دوری ایستگاه پروازی) 2 میلیون و 110 هزار تومان، مجردین ایستگاه های تهران،اصفهان، شیراز، اهواز، کرمان، کرمانشاه و ساری 2 میلیون و 10 هزار تومان.

دانشجویان و اساتید متاهلی که به صورت سه نفره اعزام می شوند در پرداخت هزینه عمره فرزندان خود به این روش عمل کنند:

فرزندان زیر 2 سال 10 درصد هزینه بزرگسال را پرداخت کنند، فرزندان 2 تا 7 سال باید 70 درصد هزینه بزرگسال را پرداخت کنند، فرزندان 7 تا 12 سال باید 75 درصد هزینه بزرگسال را پرداخت کنند، فرزندان بالای 12 سال باید هزینه کامل بزرگسال را پرداخت کنند.

برای واریز هزینه فرزند زیر 2 سال نیازی به افتتاح حساب نیست و نحوه واریز آن در دفترچه راهنما قید شده است. در صورت قطعی شدن وام، زائرین بعد از تکمیل موجودی هم می توانند از وام استفاده کنند.عمره دانشگاهی ثبت نام عمره دانشگاهی مخارج عمره دانشگاهی

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

دانشگاه تهران از رئیس جمهور برای حضور در مراسم ۱۶ آذر دعوت کرد

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

دانشگاهها برای ارتقا خوابگاههای رتبه ۴ جایزه می گیرند

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

اخبار روزنامه ها