تقدیر از پژوهشگران برتر پردیس فارابی دانشگاه تهران

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاهارسال شده در   25 آذر 1392-16 December 2013بازدید 501 تقدیر از پژوهشگران برتر پردیس فارابی دانشگاه تهرانهشتمین جشنواره پژوهشی پردیس فارابی دانشگاه تهران با عنوان «به سوی پژوهش‌های گروهی و میان رشته‌ای» با حضور رئیس دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری مهر، هشتمین جشنواره پژوهشی پردیس فارابی دانشگاه تهران با شعار «به سوی پژوهش‌های گروهی و میان رشته‌ای» و در محورهای معرفی اساتید و دانشجویان پژوهشگر برتر و تقدیر از مجلات علمی برتر با حضور فرهاد رهبر رئیس دانشگاه تهران و سید محمد مقیمی رئیس پردیس فارابی دانشگاه تهران در قم برگزار شد.

در این جشنواره رضا برنجکار، سید محمود میرخلیلی و حسین خنیفر به عنوان اساتید پژوهشگر برتر، از 18 دانشجوی مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به عنوان دانشجویان پژوهشگر برتر و سه نفر از کارشناسان و کارکنان پژوهشی پردیس فارابی دانشگاه تهران تقدیر به‌عمل آمد.

همچنین مجله علمی پژوهشی «اللغةالعربیة و آدابها» و مجلات علمی دانشجویی «میزان» و «پژوهان» نیز به عنوان مجله‌های برتر علمی پردیس فارابی دانشگاه تهران معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.

همزمان با هفته پژوهش در پردیس فارابی دانشگاه تهران، نمایشگاه کتاب با حضور ناشران دانشگاهی برپا شده که ناشران حاضر در این نمایشگاه، کتاب‌های خود را با تخفیف 20 تا 50 درصدی از 24 تا 28 آذر ماه به دانشجویان این پردیس دانشگاهی عرضه می‌کنند.

همچنین به دانشجویان روزانه و شبانه مقاطع مختلف و اعضای هیئت علمی این پردیس، بن کتاب 200 تا 500 هزار ریالی اعطا شده که با این بن‌های کتاب امکان خرید از این نمایشگاه فراهم شده است.

بیست ‌و دومین جشنواره پژوهش دانشگاه تهران نیز صبح روز دوشنبه 25 آذر ماه همزمان با هفته پژوهش و فناوری با حضور فرهاد رهبر رئیس دانشگاه، اساتید، دانشجویان و کارکنان این دانشگاه در تالار علامه امینی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.


پژوهشگران برتر پردیس فارابی تقدیر از پژوهشگران برتر پردیس فارابی پردیس فارابی دانشگاه تهران

سقوط آسانسور در دانشگاه شریف/ ۶ استاد مصدوم شدند

اساتید حادثه دیده دانشگاه شریف جراحی شدند

آخرین وضعیت استیضاح وزیر علوم/ رئیس دانشگاه شریف باید عزل شود

جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران اعلام شد/ عدم موافقت دانشگاه خواجه نصیر

واحد کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد

پرداخت بدهی دانشگاه ها از طریق اوراق خزانه به شهرداری ها

تولید علم در راستای رفع نیازهای کشور ماموریت دانشگاه خوارزمی

اعلام زمان ابلاغ سیاست های انتخاباتی به دانشگاه ها

فعالیت مرکز دروس اسلامی دانشگاه شاهد از ۲۹ مهرماه آغاز شد

ضوابط جدید جذب هیات علمی نیمه وقت در دانشگاه آزاد اعلام شد

معرفی ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

۱۳ دانشگاه ایرانی به جمع برترین‌های دنیا پیوستند/ آکسفورد اول شد

حضور ۵ دانشگاه ایرانی در یک رتبه بندی جهانی

ضوابط دانشگاه شهیدبهشتی برای پوشش دختران و پسران اعلام شد

موج اعتراضات دانشجویان سنواتی در دانشگاه ها

اخبار روزنامه ها