شرایط استفاده از منشی برای داوطلبان معلول کنکور مجازی دانشگاه تهران

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه مجازیارسال شده در   17 بهمن 1389-06 February 2011بازدید 1980


شرایط استفاده از منشی برای داوطلبان معلول کنکور مجازی دانشگاه تهران
دانشگاه تهران از داطلبان معلول جسمی سومین آزمون کارشناسی ارشد آموزشهای الکترونیک (مجازی) خواست با مراجعه به اداره خدمات آموزشی این دانشگاه برای داشتن منشی در ساعت امتحان اقدام لازم را به عمل آورند.

به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبانی که نابینا یا کم بینا، ناشنوا یا کم شنوا و یا معلول جسمی حرکتی هستند لازم است حداکثر تا 72 ساعت قبل از برگزاری آزمون با در دست داشتن مدارک مستدل جهت هماهنگی برای داشتن منشی در ساعت امتحان به اداره خدمات آموزشی و تحصیلات تکمیلی واقع در پردیس/ دانشکده های مربوطه مراجعه کنند.

سومین آزمون کارشناسی ارشد آموزشهای الکترونیک (مجازی)دانشگاه تهران 21 بهمن ماه جاری برگزار می شود.

پذیرش دانشجو در دوره‌های الکترونیکی بر اساس امتیاز نهایی داوطلب که شامل امتیاز حاصل از آزمون کتبی (50 درصد)، سوابق پژوهشی و اجرایی (30 درصد)، معدل مقطع کارشناسی (20 درصد) و مشروط به احراز کسب 25 نمره از 50 نمره آزمون کتبی صورت خواهد گرفت. همچنین دو برابر ظرفیت پذیرش در هر رشته دعوت به مصاحبه خواهند شد و اسامی پذیرفته شدگان نهایی پس از مرحله مصاحبه از طریق سایت دانشگاه تهران اعلام می‌شود.

با آنکه سازمان سنجش آزمونهای مجازی را سراسری برگزار می کند اما به گفته قمصری معاون آموزشی دانشگاه تهران بر اساس مجوزی که دانشگاه تهران از وزارت علوم برای جذب دانشجو در نیمسال دوم کسب کرده است این آزمون بار دیگر به صورت جداگانه در دانشگاه تهران برگزار می شود.

اخبار روزنامه ها