احداث شعبه‌هاي برون مرزي مجازي دانشگاه شيراز در افغانستان و مالزي

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه مجازیارسال شده در   05 اردیبهشت 1390-25 April 2011بازدید 3551


احداث شعبه‌هاي برون مرزي مجازي دانشگاه شيراز در افغانستان و مالزي
رئيس دانشگاه شيراز از احداث شعبه‌هاي برون مرزي مجازي دانشگاه شيراز در 2 كشور افغانستان و مالزي خبر داد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاري فارس، محمد موذني رئيس دانشگاه شيراز در خصوص احداث شعبه‌هاي برون مرزي دانشكده‌ي آموزش‌هاي الكترونيكي اين‌ دانشگاه در ساير كشورها، از رايزني با 2 شهر كابل و كوالالامپور خبر داد و گفت: نوع رشته‌هايي كه در شعبه‌هاي برون مرزي ارائه مي‌شوند، به تناسب شرايط آن كشور متفاوت خواهد بود.

وي در زمينه آخرين جزئيات احداث شعبه‌هاي برون مرزي دانشكده آموزش‌هاي الكترونيكي (مجازي) دانشگاه شيراز در ساير كشورها، افزود: اين شعبه‌ها در 2 كشور افغانستان و مالزي به زودي و در سال جديد داير مي‌شوند كه فعلاً در حال مذاكره و رايزني با 2 شهر كابل و كوالالامپور هستيم.

رئيس دانشگاه شيراز در ارتباط با متفاوت بودن رشته‌ها در اين سه كشور، تأكيد كرد: با توجه به اينكه هر كشور شرايط خاص خود را دارد، نوع رشته‌هايي كه دانشجويان امكان انتخاب دارند، متفاوت است؛ براي مثال، با توجه به شرايط آموزشي كشور افغانستان، رشته‌هاي فن‌آوري اطلاعات و فني مهندسي در اين كشور ارائه مي‌شوند.

براين اساس، نخستين شعبه‌ برون مرزي دانشگاه شيراز در واحد امارات داير شده است و با همكاري يك كالج كانادايي اقدام به برگزاري كلاس‌هاي درس مي‌كند.


شعبه‌هاي برون مرزي مجازي دانشگاه شيراز افغانستان مالزي
اخبار روزنامه ها