اخاذی با ترفند تحصيل در دانشگاه‌های معتبر

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / هشدار به داوطلبانارسال شده در   29 تیر 1390-20 July 2011بازدید 2701


اخاذی با ترفند تحصيل در دانشگاه‌های معتبر

خبرگزاري فارس: معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي چهارمحال و بختياري گفت: افرادي سودجو به بهانه ايجاد زمينه ادامه تحصيل در دانشگاه‌هاي معتبر با دادن وعده‌هاي دروغين شماره حساب عابر بانك افراد اغفال شده را كسب و مبالغي از حساب آنها برداشت مي‌كردند.

تحصیل در خارج

به گزارش خبرگزاري فارس از شهركرد، محمدرضا رمضاني در جمع خبرنگاران اظهار داشت: افرادي سودجو به بهانه فراهم كردن زمينه ادامه تحصيل در دانشگاه‌هاي داخل و خارج از كشور و برخي فعاليت‌هاي تجاري از مردم اخاذي مي‏كنند‌.
وي افزود: اين افراد با وعده‌هاي دروغين شماره حساب عابر بانك افراد اغفال شده را كسب و مبالغي از حساب آنها برداشت مي‎كنند.
رمضاني با بيان اينكه شهروندان لازم است موارد ياد شده را در صورت مشاهده با پليس در ميان بگذارند، گفت: سرقت تحت پوشش مأموران دولتي يكي ديگر از شيوه‌‎هاي سارقان به‌منظور رسيدن به اهداف پليد خود است.
معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي چهارمحال و بختياري ادامه داد: متأسفانه عدم آگاهي و دقت نظر برخي از شهروندان موجب شده است كه زيان‌هاي مالي و روحي بسياري متوجه آنان شود.
وي ادامه داد: چنانچه فردي تحت پوشش هريك از مأموران دولتي به محل سكونت و كسب و كار آنان مراجعه كرد، حتما از وي كارت شناسايي را طلب كرده و مندجات روي كارت را دقيقا مطالعه كرده و به‌خاطر بسپارند.
رمضاني با بيان اينكه مأموران علاوه بر داشتن كارت شناسايي بايد براي ورود به منزل حكم داشته باشند، گفت: در صورت برخورد با موارد مشكوك مراتب را بلافاصله از طريق مركز فوريت‌هاي پليسي گزارش كنند.
اين مقام انتظامي در ادامه با اشاره به وضعيت مشمولان خدمت سربازي در اين استان، گفت: تمامي مشمولان كه در سال 90 و پيش از آن در دفاتر خدمات الكترونيك دولت پليس + 10 پرونده موارد خاص تشكيل داده و تاكنون براي بررسي و صدور كارت مراجعه نكرده‌اند در اسرع وقت با در دست داشتن پرونده به وظيفه عمومي شهرستان محل سكونت خود مراجعه كنند.
رمضاني خاطرنشان كرد: در صورت عدم مراجعه و تغيير قوانين عواقب بعدي به‌عهده خود مشمول خواهد بود.
معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي چهارمحال و بختياري ادامه داد: همچنين تمامي مشمولاني كه در سال‌هاي 88 و 89 به‌علت غيب شرايط بهره‌مندي از معافيت سه برداري را نداشته‌ و پرونده آنان مختومه شده و موفق به دريافت كارت معافيت نشده‌اند، مي‌توانند در مهلت تمديد اين قانون تا پايان اسفندماه 90 نسبت به تكميل پرونده مجدد خود اقدام كنند.


اخاذی با ترفند تحصيل دانشگاه‌های معتبر

هشدار سازمان سنجش به داوطلبان کنکور درباره ادعای موسسات مبنی بر همکاری با سازمان

با پرداخت 5 ميليون در دانشگاه قبول شويد!

هشدار سازمان سنجش به برخی سوء‌استفاده‌ها از توزیع دفترچه‌ انتخاب رشته

داوطلبان کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد به فهرست رشته ها باید توجه کنند

فعالیت غیرمجاز موسسه " آپولونیا کالج " برای اعزام دانشجو به خارج

فعالیت غیرقانونی موسسات سیمیا و دانشپذیر

3 شگرد کلاهبرداری از داوطلبان کنکور

هشدار به داوطلبان دانشگاه آزاد

پیامک های پذیرش بدون آزمون دانشگاه پیام نور جعلی است

ارسال پیامک‌ها و ایمیل‌های جعلی برای کنکوری‎های دانشگاه آزاد!

مدارک غیررسمی دوره‌های آموزش عالی آزاد فاقد اعتبار قانونی است

مرکز آزمون دانشگاه آزاد اطلاع رسانی از طریق ایمیل را تکذیب کرد

موسسه آموزش عالی فاضل در شیراز دارای مجوز فعالیت است

كلاهبرداری از 368 نفر به بهانه پذيرش بدون كنكور در دانشگاه پيام‌نور

سرنوشت موسسه غيرانتفاعی كه نام و نشانی نداشت

اخبار روزنامه ها