هشدار به داوطلبان دانشگاه آزاد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / هشدار به داوطلبانارسال شده در   08 خرداد 1391-28 May 2012بازدید 4628هشدار به داوطلبان دانشگاه آزاد


مركز آزمون دانشگاه آزاد اعلام كرد: اطلاع‌رساني در خصوص نتايج آزمون‌هاي اين دانشگاه صرفاً از طريق پايگاه‌هاي اطلاع‌رساني مركز آزمون صورت مي‌گيرد و مركز آزمون هيچ‌گونه مكاتبه و يا اطلاع‌رساني از طريق نامه الكترونيكي به داوطلبان ندارد.


به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از ايسنا، در اطلاعيه مركز آزمون آمده است: بديهي است نامه‌هاي الكترونيكي دريافتي توسط برخي از داوطلبان در روزهاي اخير مورد تأييد اين مركز نمي‌باشد و موضوع ارسال اين نامه‌هاي الكترونيكي در حال حاضر توسط مراجع ذي‌ربط در حال پيگيري مي‌باشد. لذا داوطلبان لازم است جهت دريافت اطلاعات مربوط به آزمون‌هاي دانشگاه آزاد اسلامي به پايگاه اطلاع‌رساني مركز آزمون به آدرس www.pubr-azmoon.com مراجعه نمايند.

در همين رابطه معاونت اجتماعي پليس فضاي توليد و تبادل اطلاعات نيروي انتظامي ضمن هشدار به ارسال‌كنندگان ايميل و پيامك‌هاي جعلي به متقاضيان ورود به مقاطع تحصيلي تكميلي اعلام كرد: مراتب از سوي پليس فتا در حال پيگيري است.

معاونت اجتماعي پليس فتاي ناجا در اطلاعيه‌اي اعلام كرد كه بر اساس اظهارات مسئولان دانشگاه‌هاي آزاد و پيام نور مبني بر ارسال برخي ايميل و پيامك‌هاي جعلي به متقاضيان ورود به مقاطع تحصيلات تكميلي، پليس فتا در حال پيگيري و شناسايي عوامل ارسال‌كننده اين پيام‌هاست و در حال حاضر تحقيقات فني و تخصصي پليس براي شناسايي عوامل اين پرونده ادامه دارد.

معاونت اجتماعي پليس فتا با اعلام دستگيري فردي كه با راه‌اندازي سايتي جعلي به نام دانشگاه آزاد اسلامي سعي در پيگيري ديگر اقدامات مجرمانه خود را داشت، گزارش كرد: اين فرد پيش از هرگونه عمل مجرمانه شناسايي و دستگير شد.


هشدار به داوطلبان دانشگاه آزاد

هشدار سازمان سنجش به داوطلبان کنکور درباره ادعای موسسات مبنی بر همکاری با سازمان

با پرداخت 5 ميليون در دانشگاه قبول شويد!

هشدار سازمان سنجش به برخی سوء‌استفاده‌ها از توزیع دفترچه‌ انتخاب رشته

داوطلبان کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد به فهرست رشته ها باید توجه کنند

فعالیت غیرمجاز موسسه " آپولونیا کالج " برای اعزام دانشجو به خارج

فعالیت غیرقانونی موسسات سیمیا و دانشپذیر

3 شگرد کلاهبرداری از داوطلبان کنکور

هشدار به داوطلبان دانشگاه آزاد

پیامک های پذیرش بدون آزمون دانشگاه پیام نور جعلی است

ارسال پیامک‌ها و ایمیل‌های جعلی برای کنکوری‎های دانشگاه آزاد!

مدارک غیررسمی دوره‌های آموزش عالی آزاد فاقد اعتبار قانونی است

مرکز آزمون دانشگاه آزاد اطلاع رسانی از طریق ایمیل را تکذیب کرد

موسسه آموزش عالی فاضل در شیراز دارای مجوز فعالیت است

كلاهبرداری از 368 نفر به بهانه پذيرش بدون كنكور در دانشگاه پيام‌نور

سرنوشت موسسه غيرانتفاعی كه نام و نشانی نداشت

اخبار روزنامه ها