هشدار سازمان سنجش به برخی سوء‌استفاده‌ها از توزیع دفترچه‌ انتخاب رشته

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / هشدار به داوطلبانارسال شده در   15 امرداد 1392-06 August 2013بازدید 1348هشدار سازمان سنجش به برخی سوء‌استفاده‌ها از توزیع دفترچه‌ انتخاب رشته

مشاور عالی سازمان سنجش نسبت به برخی سوء‌استفاده‌ها از توزیع دفترچه‌های راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری 92 هشدار داد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به برخی سوء‌استفاده‌ها در زمینه توزیع دفترچه‌های راهنمای انتخاب رشته کنکور 92، تاکید کرد: بر اساس مقررات شرکت پست جمهوری اسلامی ایران برای توزیع هر یک از سه دفترچه راهنمای انتخاب رشته تحصیلی فقط مبلغ 1000 تومان از داوطلبان به عنوان کارمزد توزیع توسط مسئول باجه پستی توزیع کننده دفترچه دریافت می‌شود.

وی افزود: بنابراین داوطلبان به هیچ عنوان نباید وجهی بابت دفترچه پرداخت کنند و فقط باید با پرداخت 1000 تومان بابت هزینه توزیع دفترچه راهنما به مسئول باجه پستی ذیربط نسبت به دریافت رسید اقدام کنند.

وی با بیان اینکه تاکنون 896 هزار و 342 داوطلب نسبت به مشاهده و دریافت کارنامه نتیجه آزمون خود از سایت سازمان سنجش اقدام کرده‌اند، اظهارکرد: به عبارت دیگر 97 درصد حاضرین در جلسه آزمون نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام کرده‌اند که این آمار بسیار خوبی است.

توکلی ادامه داد: بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده دفترچه‌های راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی هر یک از گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی،‌ علوم انسانی، هنر و زبان‌های خارجه کنکور به طور جداگانه بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار داده شده است.

وی با اشاره به توزیع دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی از ساعت 9 صبح فردا چهارشنبه از طریق باجه‌های پستی سراسر کشور، گفت: دفترچه راهنمای رشته‌های تحصیلی چاپ شده شامل سه دفترچه است که دفترچه هر یک از گروه‌های آزمایشی با یک رنگ مشخص شده است.

مشاور عالی سازمان سنجش ادامه داد: دفترچه انتخاب رشته تحصیلی گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی و گروه‌ هنر و زبان‌های خارجی به رنگ مشکی، دفترچه انتخاب رشته‌های تحصیلی گروه آزمایشی علوم تجربی و گروه‌های آزمایشی هنر و زبان‌های خارجی به رنگ آبی و دفترچه گروه آزمایشی علوم انسانی و هنر و زبانهای خاجی به رنگ سبز چاپ شده است.هشدار سازمان سنجش به سوءاستفاده از دفترچه های کنکور دفترچه های کنکور خرید دفترچه های کنکور

هشدار سازمان سنجش به داوطلبان کنکور درباره ادعای موسسات مبنی بر همکاری با سازمان

با پرداخت 5 ميليون در دانشگاه قبول شويد!

هشدار سازمان سنجش به برخی سوء‌استفاده‌ها از توزیع دفترچه‌ انتخاب رشته

داوطلبان کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد به فهرست رشته ها باید توجه کنند

فعالیت غیرمجاز موسسه " آپولونیا کالج " برای اعزام دانشجو به خارج

فعالیت غیرقانونی موسسات سیمیا و دانشپذیر

3 شگرد کلاهبرداری از داوطلبان کنکور

هشدار به داوطلبان دانشگاه آزاد

پیامک های پذیرش بدون آزمون دانشگاه پیام نور جعلی است

ارسال پیامک‌ها و ایمیل‌های جعلی برای کنکوری‎های دانشگاه آزاد!

مدارک غیررسمی دوره‌های آموزش عالی آزاد فاقد اعتبار قانونی است

مرکز آزمون دانشگاه آزاد اطلاع رسانی از طریق ایمیل را تکذیب کرد

موسسه آموزش عالی فاضل در شیراز دارای مجوز فعالیت است

كلاهبرداری از 368 نفر به بهانه پذيرش بدون كنكور در دانشگاه پيام‌نور

سرنوشت موسسه غيرانتفاعی كه نام و نشانی نداشت

اخبار روزنامه ها