استخدام دولتی در استانها در سال 91

مجموعه  آگهی استخدام سراسری / استخدام دولتیارسال شده در   29 آبان 1391-19 November 2012بازدید 32404معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهوری از رفع موانع استخدام رسمی دستگاه‌های ملی و استانی خبر داد.

به گزارش پرتال دانشگاهی کشور  از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، عبدالعلی تاجی گفت: پس از تشکیل جلسات مستمر برای برون‌رفت از مشکلات ایجادشده در امر استخدام‌های رسمی دولتی، تمام موانع این امر برداشته و اختیارات معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهوری درباره مجوزهای استخدامی به دستگاه‌های ملی و استانی واگذار شد. وی در ادامه خاطرنشان کرد: امر استخدام پس از صدور مجوز فرآیندی دارد که از سوی دستگاه‌های اجرایی و با تایید و نظارت معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهوری صورت می‌گیرد که در تصمیمات اتخاذ شده جدید، این اختیارات به وزرا و استانداران واگذار شد.

تاجی با اشاره به مجوزهای استخدامی صادر شده، افزود: چندین مورد مجوز استخدامی صادر شده که می‌توان به مجوز استخدام در راستای اجرای قانون برنامه پنجم توسعه، مجوز استخدام برای کارمندانی که از تهران منتقل شدند، سهمیه استخدام فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۲۵درصد و استخدام و تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی و پیمانی مشمول آرای هیات عمومی دیوان عدالت اداری اشاره کرد. معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهوری درخصوص میزان سهمیه استخدام طبق قانون برنامه پنجم توسعه گفت: مجوزهای استخدام رسمی برای هر استان متفاوت است، اما این میزان حداقل هزار و حداکثر چهار هزار نفر برای هر استان است.

وی درخصوص ادامه تصمیمات استخدامی اتخاذ شده گفت: دولت در سال ۱۳۸۸ مصوبه‌ای را مبنی بر استخدام و تبدیل وضعیت کارمندانی که از تهران خارج یا از مراکز استان‌ها به دیگر شهرستان‌ها منتقل می‌شدند، تصویب کرد که این تبدیل وضعیت تاکنون صورت نگرفته بود و نگرانی‌هایی را برای این دسته از عزیزان فراهم کرده بود که این مشکل مرتفع شد و به‌زودی تبدیل وضعیت‌شان صورت خواهد گرفت.

تاجی همچنین به سهمیه استخدام فرزندان شهدا و جانبازان اشاره کرد و افزود: در راستای اجرای بند «و» ماده (۴۴) قانون برنامه پنجم توسعه باید، ۲۵ درصد ظرفیت استخدامی در اختیار فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۲۵ درصد قرار گیرد که این تکلیف هم به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شد تا به سرعت مقدمات استخدام این عزیزان را فراهم کنند.

معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهوری خاطرنشان کرد: یکی دیگر از موانع استخدامی رفع شده مربوط به آن دسته از کارمندانی می‌شود که مشمول رسمی آرای هیات عمومی دیوان عدالت اداری هستند، یعنی کارمندان قراردادی یا پیمانی که براساس آرای دیوان عدالت اداری با داشتن شرایطی باید تبدیل وضع شوند که این مورد هم به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شد.

وی در ادامه افزود: تمام دستگاه‌های ملی و استانی شناسه استخدامی این دست مجوزها را دریافت کردند که پس از ورود اطلاعات و مشخصات افراد در سایت کارمند ایران، شماره استخدام را از سیستم دریافت می‌کنند. تاجی گفت: همچنین از دیگر تصمیمات جدید این بود که مشکل شماره استخدام نیروهایی که در گذشته درآزمون استخدامی شرکت کرده بودند، اما شماره مستخدم نداشتند یا بازنشسته‌ای که با رعایت مقررات به کار گرفته شده بود، اما شماره مستخدم وی ایراد داشت و حتی درخصوص افراد انتقالی از دستگاه‌های خاص و موارد دیگر برطرف شد و دستگاه‌ها شماره استخدام دریافت می‌کنند.

 

اخبار جدید استخدام دولتی :

استخدام دولتی

 استخدام دولتی سال 91 استخدام رسمی
مقاله نویسی ISI
پکیج مدیریت
حصیل در خارج
محصولات آموزش زبان
تدریس خصوصی
آموزش مديريت
تیتر خبرگزاری ها
نمونه سوالات آزمون دکتری 92
سئوالات کارشناسی ارشد
فلش کارت ارشد و دکتری
پذیرش بدون کنکور ارشد
دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
آموزش دروس دانشگاهی پیام نور
سئوالات امتحانی دانشگاه پیام نور
اجاره سالن همایش و سمینار
محصولات آموزشی مدیریتی
محصولات آموزشی بازاریابی و فروش
محصولات آموزشی فنی مهندسی
محصولات آموزشی زبان انگلیسی
فارسروید | دانلود بازی و برنامه اندرویدد
کتاب مدیر ویژه مدیران
MBA مجازی
آموزش ICDL
آموزش تعمیر لپ تاپ
آموزش تعمیرات موبایل
آموزش مقاله نویسی ISI
دانلود مقاله ISI
اندرویدینا | دانلود بازی اندروید
اخبار دانش اموزی
پرتال خبری همگان
مقالات مدیریت
طراحی سایت های دانشگاهی و خبری
اخبار تجارت
اخبار و مقالات فنی مهندسی
محصولات آموزشی
دانلود آهنگ جدید
خدمات نظافت منزل و محل کار
مشاوره کاشت مو
سایت املاک
مقالات روانشناسی
فرصت های کارآفرینی
کمپین تبلیغاتی
خرید تجهیزات مخابراتی
اخبار فرهنگ و هنر
پرتال توریسم
دانلود آهنگ جدید
آموزش نرم افزار های مهندسی
اعزام دانشجو
مترجم 20 زبانه
تبلیغات popup پاپ آپ
سیستم همکاری در فروش
دانلود آهنگ جدید
برنامه های سینما
برنامه های تئاتر
دانلود آهنگ جدید
سامانه پیام کوتاه
تندیس جشنواره
دانلود نوار ابزار سایت
Get our toolbar!pagerank