استخدام دولتی در استانها در سال 91

مجموعه  آگهی استخدام سراسری / استخدام دولتیارسال شده در   29 آبان 1391-19 November 2012بازدید 32367معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهوری از رفع موانع استخدام رسمی دستگاه‌های ملی و استانی خبر داد.

به گزارش پرتال دانشگاهی کشور  از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، عبدالعلی تاجی گفت: پس از تشکیل جلسات مستمر برای برون‌رفت از مشکلات ایجادشده در امر استخدام‌های رسمی دولتی، تمام موانع این امر برداشته و اختیارات معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهوری درباره مجوزهای استخدامی به دستگاه‌های ملی و استانی واگذار شد. وی در ادامه خاطرنشان کرد: امر استخدام پس از صدور مجوز فرآیندی دارد که از سوی دستگاه‌های اجرایی و با تایید و نظارت معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهوری صورت می‌گیرد که در تصمیمات اتخاذ شده جدید، این اختیارات به وزرا و استانداران واگذار شد.

تاجی با اشاره به مجوزهای استخدامی صادر شده، افزود: چندین مورد مجوز استخدامی صادر شده که می‌توان به مجوز استخدام در راستای اجرای قانون برنامه پنجم توسعه، مجوز استخدام برای کارمندانی که از تهران منتقل شدند، سهمیه استخدام فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۲۵درصد و استخدام و تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی و پیمانی مشمول آرای هیات عمومی دیوان عدالت اداری اشاره کرد. معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهوری درخصوص میزان سهمیه استخدام طبق قانون برنامه پنجم توسعه گفت: مجوزهای استخدام رسمی برای هر استان متفاوت است، اما این میزان حداقل هزار و حداکثر چهار هزار نفر برای هر استان است.

وی درخصوص ادامه تصمیمات استخدامی اتخاذ شده گفت: دولت در سال ۱۳۸۸ مصوبه‌ای را مبنی بر استخدام و تبدیل وضعیت کارمندانی که از تهران خارج یا از مراکز استان‌ها به دیگر شهرستان‌ها منتقل می‌شدند، تصویب کرد که این تبدیل وضعیت تاکنون صورت نگرفته بود و نگرانی‌هایی را برای این دسته از عزیزان فراهم کرده بود که این مشکل مرتفع شد و به‌زودی تبدیل وضعیت‌شان صورت خواهد گرفت.

تاجی همچنین به سهمیه استخدام فرزندان شهدا و جانبازان اشاره کرد و افزود: در راستای اجرای بند «و» ماده (۴۴) قانون برنامه پنجم توسعه باید، ۲۵ درصد ظرفیت استخدامی در اختیار فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۲۵ درصد قرار گیرد که این تکلیف هم به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شد تا به سرعت مقدمات استخدام این عزیزان را فراهم کنند.

معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهوری خاطرنشان کرد: یکی دیگر از موانع استخدامی رفع شده مربوط به آن دسته از کارمندانی می‌شود که مشمول رسمی آرای هیات عمومی دیوان عدالت اداری هستند، یعنی کارمندان قراردادی یا پیمانی که براساس آرای دیوان عدالت اداری با داشتن شرایطی باید تبدیل وضع شوند که این مورد هم به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شد.

وی در ادامه افزود: تمام دستگاه‌های ملی و استانی شناسه استخدامی این دست مجوزها را دریافت کردند که پس از ورود اطلاعات و مشخصات افراد در سایت کارمند ایران، شماره استخدام را از سیستم دریافت می‌کنند. تاجی گفت: همچنین از دیگر تصمیمات جدید این بود که مشکل شماره استخدام نیروهایی که در گذشته درآزمون استخدامی شرکت کرده بودند، اما شماره مستخدم نداشتند یا بازنشسته‌ای که با رعایت مقررات به کار گرفته شده بود، اما شماره مستخدم وی ایراد داشت و حتی درخصوص افراد انتقالی از دستگاه‌های خاص و موارد دیگر برطرف شد و دستگاه‌ها شماره استخدام دریافت می‌کنند.

 

اخبار جدید استخدام دولتی :

استخدام دولتی

 استخدام دولتی سال 91 استخدام رسمی
نمونه سوالات دکتري ارشد
موسسه سپهرسخن
مدرسان شریف
مسیح خواه
حصیل در خارج
محصولات آموزش زبان
آموزش مديريت
تیتر خبرگزاری ها
نمونه سوالات آزمون دکتری 92
سئوالات کارشناسی ارشد
فلش کارت ارشد و دکتری
فارسروید | دانلود بازی و برنامه اندرویدد
دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
نمونه سئوالات کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال 90
دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
آموزش دروس دانشگاهی پیام نور
سئوالات امتحانی دانشگاه پیام نور
اجاره سالن همایش و سمینار
محصولات آموزشی مدیریتی
محصولات آموزشی بازاریابی و فروش
محصولات آموزشی فنی مهندسی
محصولات آموزشی زبان انگلیسی
کتاب مدیر ویژه مدیران
MBA مجازی
پکیج های آموزشی دکتر صحت
مجموعه نمونه قراردادهای آماده جهت استفاده مدیران شرکت ها
آموزش ICDL
طرح توجیهی وکارآفرینی
آموزش تعمیر لپ تاپ
آموزش تعمیرات موبایل
آموزش مقاله نویسی ISI
دانلود مقاله ISI
سوالات عمومی آزمونهای استخدامی با پاسخنامه
master GRE 2009
فلش کارت آمادگی آزمون GRE برای موبایل با فرمت جاوا
اندرویدینا | دانلود بازی اندروید
طراحی سایت های دانشگاهی و خبری
پرتال دانش آموزی کشور
پرتال خبری همگان
پرتال مدیریت
پرتال تجارت
پرتال مهندسی
پرتال پزشکی
پرتال روانشناسی
پرتال کارآفرینی
پرتال تبلیغاتی کشور
ژورنال آموزشی کشور
دانلود آهنگ جدید
خدمات نظافت منزل و محل کار
سایت املاک
آموزش نرم افزار های مهندسی
اعزام دانشجو
مترجم 20 زبانه
تبلیغات popup پاپ آپ
سیستم همکاری در فروش
دانلود آهنگ جدید
برنامه های سینما
برنامه های تئاتر
دانلود آهنگ جدید
سامانه پیام کوتاه
تندیس جشنواره
دانلود نوار ابزار سایت
Get our toolbar!pagerank