توصيه‌هاي مهم و ضروري مركز آزمون به داوطلبان كنكور سراسری دانشگاه آزاد اسلامی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   15 تیر 1390-06 July 2011بازدید 2174


توصيه‌هاي مهم و ضروري مركز آزمون به داوطلبان كنكور سراسری دانشگاه آزاد اسلامیدر حالي که فقط يک روز تا آغاز آزمون غير پزشکي دانشگاه آزاد اسلامي باقي مانده است،رييس مرکز آزمون دانشگاه آزاد به منظور حفظ نظم و آرامش كامل در برگزاري کنکور، به بيان برخي از توصيه هاي ضروري و مصاديق تخلف پرداخت.به گزارش خبرنگار آفرينش، در اطلاعيه اي از سوي مرکز آزمون ، موارد زير به عنوان تخلف اعلام شده است و در صورتي که داوطلبي اين مسائل را رعايت نکند برابر قوانين با وي برخورد خواهد شد .

مخدوش نمودن پاسخنامه و يا هر اقدام ديگري كه در تصحيح پاسخنامه‌ها ايجاد مشكل نمايد تخلف محسوب شده و با فرد خاطي مطابق مقررات برخورد خواهد شد.

1- هرگونه تبادل پاسخ سؤالات و صحبت در جلسه آزمون، همراه بردن يادداشت و خلاصه درس، كتاب و جزوه و تغيير محل صندلي و ... تخلف محسوب شده و متخلفين مطابق مقررات مشمول محروميت‌هاي شديدي خواهند شد.

2- همراه داشتن هرگونه وسيله الكترونيكي و مخابراتي از جمله تلفن همراه، پيجر و ... ممنوع و تخلف محسوب مي‌شود و مطابق قانون رسيدگي به تخلفات و جرائم آزمون هاي سراسري محروميت‌هاي شديدي را براي داوطلبان به دنبال خواهد داشت.

3- با توجه به نحوه طراحي سؤالات، همراه داشتن هر نوع ماشين‌حساب ساده يا مهندسي و ... ممنوع مي‌باشد و در صورت مشاهده مطابق قوانين، محروميت‌هاي شديدي را براي داوطلبان به دنبال خواهد داشت.

4- شركت فرد ديگري به جاي داوطلب اصلي در جلسه آزمون جرم محسوب شده و فرد جايگزين تحويل مراجع انتظامي مي‌گردد و مطابق قانون رسيدگي به تخلفات و جرائم آزمون‌هاي سراسري داوطلب خاطي يك تا چند دوره از شركت در كليه آزمون‌هاي سراسري محروم خواهد شد.

5- لازم است داوطلبين گرامي در كليه مراحل توزيع كارت و برگزاري آزمون نظم و آرامش را رعايت نموده و از ايجاد هرگونه بي‌نظمي خودداري نمايند.هرگونه اقدامي كه منجر به بر هم زدن نظم جلسه آزمون گردد تخلف محسوب شده و عواقب آن متوجه شخص داوطلب خواهد بود.

6- درج مشخصات يا هرگونه علامت مشخصه (نوشتن عبارات نا مرتبط با مواد درسي و ... ) در پاسخنامه آزمون‌هاي تشريحي تخلف محسوب شده و منجر به محروميت فرد داوطلب خواهد شد.

7- به منظور حفظ و رعايت حقوق داوطلبان و تضمين امنيت آزمون، مسئولين حوزه‌هاي برگزاري از ورود داوطلباني كه وسايل اضافي و ممنوعه را به همراه دارند جلوگيري به عمل خواهند آورد، لذا به داوطلبان اكيداً توصيه مي‌گردد از همراه داشتن هرگونه وسايل اضافه جداً خودداري نمايند.

8- هرگونه مغايرت در مشخصات سجلي و يا عكس داوطلب لازم است بعد از دريافت كارت ورود به جلسه رفع گردد ليكن در صورتي كه داوطلب به هر دليلي در جلسه آزمون يكي از موارد نقص در مشخصات و يا عكس را مشاهده نمود لازم است با ارائه كارت ملي و يا اصل شناسنامه و با نهايت آرامش قبل از شروع جلسه آزمون مراتب را سريعاً به مسئولين مربوطه منعكس نمايد.

9- چنانچه در هر يك از مراحل ثبت‌نام اينترنتي در آزمون، برگزاري آزمون، پذيرش و ثبت‌نام در محل دانشگاهي و يا حين تحصيل مشخص شود كه فرد داوطلب اطلاعات غير واقعي و يا مدارك مجعول ارائه نموده است ضمن جلوگيري از ادامه تحصيل مطابق قانون رسيدگي به تخلفات و جرائم آزمون‌هاي سراسري با وي رفتار خواهد شد.

با توجه به اين كه آزمون رأس ساعت مقرر برگزار و درب حوزه‌هاي امتحاني بسته خواهد شد لازم است كليه داوطلبان حداقل يك ساعت قبل از شروع آزمون در حوزه امتحاني حاضر و نسبت به شناسايي محل آزمون خود اقدام نمايند.در اين اطلاعيه عنوان شده است که داوطلبان تا پايان آزمون تحت هيچ شرايطي حق خروج از جلسه امتحان را نخواهند داشت.

به همراه داشتن كارت شناسايي معتبر (اصل كارت ملي يا اصل شناسنامه) در كليه مراحل آزمون الزامي مي‌باشد.

داوطلبان گرامي مي‌توانند كليه نظرات و پيشنهادات خود را در راستاي بهبود روند برگزاري آزمون‌ها و يا در صورت مشاهده هرگونه تخلف و تقلب موارد را از طريق نمابر به شماره 22553566 و صندوق پُستي تهران 3949-19395 به دفتر مركزي حراست و حراست مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي منعكس نمايند.


توصيه‌هاي مهم ضروري مركز آزمون به داوطلبان كنكور سراسری دانشگاه آزاد اسلامی
نمونه سوالات دکتري ارشد
موسسه سپهرسخن
مدرسان شریف
مسیح خواه
حصیل در خارج
محصولات آموزش زبان
آموزش مديريت
تیتر خبرگزاری ها
نمونه سوالات آزمون دکتری 92
سئوالات کارشناسی ارشد
فلش کارت ارشد و دکتری
فارسروید | دانلود بازی و برنامه اندرویدد
دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
نمونه سئوالات کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال 90
دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
آموزش دروس دانشگاهی پیام نور
سئوالات امتحانی دانشگاه پیام نور
اجاره سالن همایش و سمینار
محصولات آموزشی مدیریتی
محصولات آموزشی بازاریابی و فروش
محصولات آموزشی فنی مهندسی
محصولات آموزشی زبان انگلیسی
کتاب مدیر ویژه مدیران
MBA مجازی
پکیج های آموزشی دکتر صحت
مجموعه نمونه قراردادهای آماده جهت استفاده مدیران شرکت ها
آموزش ICDL
طرح توجیهی وکارآفرینی
آموزش تعمیر لپ تاپ
آموزش تعمیرات موبایل
آموزش مقاله نویسی ISI
دانلود مقاله ISI
سوالات عمومی آزمونهای استخدامی با پاسخنامه
master GRE 2009
فلش کارت آمادگی آزمون GRE برای موبایل با فرمت جاوا
اندرویدینا | دانلود بازی اندروید
طراحی سایت های دانشگاهی و خبری
پرتال دانش آموزی کشور
پرتال خبری همگان
پرتال مدیریت
پرتال تجارت
پرتال مهندسی
پرتال پزشکی
پرتال روانشناسی
پرتال کارآفرینی
پرتال تبلیغاتی کشور
ژورنال آموزشی کشور
خدمات نظافت منزل و محل کار
سایت املاک
آموزش نرم افزار های مهندسی
اعزام دانشجو
مترجم 20 زبانه
تبلیغات popup پاپ آپ
سیستم همکاری در فروش
دانلود آهنگ جدید
برنامه های سینما
برنامه های تئاتر
دانلود آهنگ جدید
سامانه پیام کوتاه
تندیس جشنواره
دانلود نوار ابزار سایت
Get our toolbar!pagerank