اعلام آخرین اصلاحات دفترچه انتخاب رشته کنکور 90

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   18 امرداد 1390-09 August 2011بازدید 4097اعلام آخرین اصلاحات دفترچه انتخاب رشته کنکور 90

آخرین اصلاحات دفترچه انتخاب رشته کنکور اعلام شد
سازمان سنجش آموزش کشور برای دومین بار، اصلاحات جدید دفترچه انتخاب رشته کنکور برای داوطلبان کنکور سراسری سال 90 را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبان آزمون سراسری سال 90 که بر اساس کارنامه اعلام نتایج اولیه، مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، می توانند با توجه به اصلاحات مربوط به دفترچه راهنمای انتخاب رشته و همچنین ظرفیت‌های جدید برخی از رشته‌های تحصیلی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در آزمون سراسری سال 90، انتخاب رشته خود را انجام دهند.

بر اساس اعلام سازمان سنجش، ظرفیت اعلام شده پذیرش دانشجو در رشته‌های اتاق عمل (کد 1525)، کارشناسی تکنولوژی پرتوشناسی (کد 1526)، علوم آزمایشگاهی (کد 1527)، هوشبری (کد 1528)، کارشناسی فناوری اطلاعات سلامت (1529)، کاردانی مدارک پزشکی (کد 1531) و کاردانی فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ارتش جمهوری اسلامی ایران در نیمسال دوم (بهمن ماه) است.

عنوان گرایش صحیح رشته مهندسی مکانیک دانشکده فنی و مهندسی اراک (کد 1845)، «ساخت و تولید» و ظرفیت پذیرش آن 30 نفر است.

دانشکده فنی و مهندسی و دانشکده کشاورزی اسدآباد از دانشگاه بوعلی سینا ـ همدان جدا شده و بطور مستقل نسبت به جذب و پذیرش دانشجو اقدام خواهند کرد و نام صحیح مؤسسه محل تحصیل رشته مهندسی کامپیوتر با گرایش نرم‌افزار (کد 1094) در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی، دانشکده فنی و مهندسی اسدآباد و نام صحیح مؤسسه محل تحصیل رشته مهندسی کشاورزی ـ اقتصاد کشاورزی (کد 6232) در گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم تجربی، دانشکده کشاورزی اسدآباد است.

مجموع ظرفیت پذیرش رشته‌های تحصیلی تغییر یافته در دانشگاه محقق اردبیلی 360 نفر است. رشته‌های تحصیلی که در این دانشگاه تغییر یافته است شامل ادیان و عرفان، زیست شناسی، مهندسی شیمی، روانشناسی بالینی، شیمی کاربردی، زبان و ادبیات فارسی، مهندسی عمران، مهندسی مکانیک در دوره های روزانه و شبانه است.

ظرفیت جدیدی در رشته‌های تحصیلی که از چند گروه آزمایشی دانشجو می‌پذیرند اضافه شده است که شامل رشته مدیریت بازرگانی در مؤسسه غیرانتفاعی المهدی اصفهان، کاردانی حسابداری در مؤسسه غیرانتفاعی جهاددانشگاهی واحد کاشمر است.

همچنین در رشته‌های تحصیلی گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی نیز چند کد رشته جدید اضافه شد. بر این اساس مهندسی مکانیک گرایش تاسیسات حرارتی و برودتی در دانشکده فنی و مهندسی اراک، کاردانی علمی کاربردی ارتباطات و فناوری اطلاعات در دانشکده فنی و مهندسی تربت حیدریه، مهندسی مکانیک در دانشگاه جیرفت، کاردانی آمار در مؤسسه غیرانتفاعی اندیشه سازان نکاء و مؤسسه غیرانتفاعی دانا یاسوج، ریاضیات و کاربردها در مؤسسه غیرانتفاعی عرفان کرمان از دیگر رشته های اضافه شده در این گروه است.

در رشته‌های تحصیلی گروه آزمایشی علوم تجربی تغییراتی داده شده است که از آن جمله می توان به اضافه شدن رشته مهندسی کشاورزی-زیست فناوری (بیوتکنولوژی) در دوره های روزانه و شبانه در مجتمع آموزش عالی جهرم اشاره کرد و همچنین رشته کاردانی شیمی آزمایشگاهی نیز در مؤسسه غیرانتفاعی دانا یاسوج و مؤسسه غیرانتفاعی اندیشه سازان نکاء پذیرش دارد.


اعلام آخرین اصلاحات دفترچه انتخاب رشته کنکور 90
پکیج مدیریت
حصیل در خارج
مقاله نویسی ISI
آموزش مديريت
اخبار روزنامه ها
جدول زمانبندی آزمون های دانشگاهی
پذیرش بدون کنکور ارشد
دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
آموزش دروس دانشگاهی پیام نور
سئوالات امتحانی دانشگاه پیام نور
اجاره سالن همایش و سمینار
محصولات آموزشی مدیریتی
محصولات آموزشی بازاریابی و فروش
مشاوره تحصیلی تلفنی
محصولات آموزشی فنی مهندسی
محصولات آموزشی زبان انگلیسی
کتاب مدیر ویژه مدیران
MBA مجازی
آموزش ICDL
آموزش تعمیر لپ تاپ
آموزش تعمیرات موبایل
آموزش مقاله نویسی ISI
دانلود مقاله ISI
اخبار دانش آموزی
محصولات آموزشی
اجاره بیلبورد تبلیغاتی
خدمات پرینت سه بعدی
پروپوزال
آموزش حسابداری
مادسیج پرسشنامه و دانلود دانشگاهی
نرم افزار هلو
دانلود آهنگ جدید
جراحی بینی
دانلود مقاله فارسی رایگان
دكوراسيون
اجاره سوئیت در کیش
آموزش نرم افزار های مهندسی
اعزام دانشجو
مترجم 20 زبانه
آدرس لینک های تلگرام
دانلود زیرنویس فارسی
فروشگاه ساز
تور دبی
تور استانبول
تور مشهد
تور کیش
برنامه های سینما
برنامه های تئاتر
تندیس جشنواره
دانلود نوار ابزار سایت
Get our toolbar!pagerank