استخدام ۲۰۰ نیرو در آتش‌نشانی شیراز

مجموعه  آگهی استخدام سراسری / استخدام شیرازارسال شده در   22 شهریور 1391-12 September 2012بازدید 11218
استخدام ۲۰۰ نیرو در آتش‌نشانی شیراز


شهردار شیراز گفت: برای رفع کمبود نیروی انسانی در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز ۲۰۰ نیروی جدید برای کار در این سازمان جذب می‌شوند.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از فارس، علیرضا پاک فطرت اظهار داشت: مشکلی که سازمان آتش‌نشانی دارد بحث کمبود پرسنل است که پیگیر این هستیم تا مجوز لازم از وزارت کشور گرفته شود و ظرف یکی دو ماه آینده از طریق فراخوان ۲۰۰ نیروی جوان و تحصیل‌کرده وارد سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز شوند.

وی افزود: امیدواریم که با رفع کمبود نیروی انسانی در سازمان آتش‌نشانی شهر شیراز، این مجموعه بتواند با نیروهای جدید و با بهره‌گیری از علم روز، خدمات خود را ارتقا دهد.

مدیر ارشد شهری شیراز ادامه داد: بحث آموزش بسیار مهم‌تر از تجهیزات است چنانکه اگر تمام ادارات، شرکت‌ها و مراکز تولیدی آموزش‌های لازم را ببینند و به ویژه نگهبانان و نیروهای حراست بتوانند از دستگاه‌های اطفای حریق در موارد بحرانی استفاده کنند بسیاری از مشکلات کمتر شده و نیاز به این تعداد عملیات گسترده نخواهد بود.

وی ابراز داشت: وجود نهادهایی مانند سازمان آتش‌نشانی در هر کلان‌شهری برای مسائل ایمنی و مدیریت بحران، بسیار ارزشمند است.

پاک‌فطرت اضافه کرد: در یک شهر سرمایه‌های بسیاری اعم از منابع مالی و انسانی وجود دارد که حفاظت از آن ضرورت دارد.

وی خاطرنشان کرد: شهر شیراز نیز یک شهر توریستی است که هر چه آمار حوادث و مرگ و میر ناشی از آن در چنین شهری کمتر باشد نشان‌دهنده ایمنی و امنیت شهر است و گردشگرها به ویژه گردشگران خارجی برای سفر به آن اقبال بیشتری خواهند داشت.

شهردار شیراز افزود: امروز به مناسبت روز آتش‌نشانی و ایمنی نمایشگاهی برگزار شد که برای بازدید و عرض خداقوت به مدیران و کارکنان آتش‌نشانی به این مکان آمدیم.

وی اظهار امیدواری کرد که چنین نمایشگاه‌هایی هر سال بهتر از سال قبل برگزار شود تا ضمن ایجاد ارتباط نزدیک با مردم، هم احساس آرامش و امنیت در شهروندان افزایش پیدا کند و هم از طریق این نمایشگاه‌ها نوعی اطلاع‌رسانی و آموزش در مباحث ایمنی به صورت رو در رو با شهروندان محقق شود.

وی با ابراز رضایت از تجهیزات به روز و مدرن سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شیراز اظهار داشت: شهرداری امسال حدود ۵ میلیارد تومان برای خرید تجهیزات و ماشین‌آلات آتش‌نشانی و حوادث اختصاص داد که تا به حال حدود ۳ میلیارد تومان آن خریداری شده و تمام ایستگاه‌های آتش‌نشانی به وسایل و ماشین‌آلات مدرن مورد نیاز تجهیز می‌شود.

پاک‌فطرت تصریح کرد: در شیراز کمبود ایستگاه آتش‌نشانی نداریم اما برخی از این ایستگاه‌ها فرسوده هستند و برای مقابله در حوادثی مانند زلزله و حوداث غیرمترقبه در درجه نخست باید خود ایستگاه آسیب‌پذیر نباشد و از همین رو به تدریج تمام ایستگاه‌های قدیمی به ایستگاه‌های مدرن تبدیل می‌شوند.

وی ادامه داد: شیرهای هیدرانت آتش‌نشانی برای اماکن شلوغ شهر، مراکز تجاری و بافت بازار بسیار لازم است و در حالی که در سال گذشته تعداد این شیرها در شیراز ۱۱۴ شیر بود امسال به یک‌هزار و ۴۰۰ شیر می‌رسد که بیش از ۵۰۰ عدد آن نیز نصب و مابقی نیز خریداری شده است.

این مدیر شهری افزود: این شیرها نباید به عنوان دکور باقی بمانند بلکه باید با آموزش کسبه و اهالی به محض ایجاد مشکل از این شیرها استفاده شود تا با توجه به ترافیک و زمان رسیدن تیم‌های آتش‌نشانی به اماکن پرتردد، آتش‌سوزی توسط خود مردم مهار شود.

عضو شورای شهر شیراز نیز در این بازدید به خبرنگار فارس گفت: ما برای یک شهر سالم، مفید، موثر و سلامت باید تمام امکانات شهری را به موازات یکدیگر ارتقا دهیم.

زین‌العابدین عرب تصریح کرد: به نظر می‌رسد سازمان آتش‌نشانی یکی از سازمان‌های خدمات‌رسان مهم است که باید امکانات به روزی داشته باشد.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر شیراز افزود: در حال حاضر شهر شیراز در حال رشد است، تقاطع‌های غیرهمسطح و بلند مرتبه‌سازی در آن افزایش یافته و از همین رو باید امکانات خدمات‌رسانی نیز در آن به روز باشد و آتش‌نشانی به ابزار و امکانات مدرن روز تجهیز شود.

وی با تاکید بر اهمیت امر آموزش و ورود خود شهروندان به بحث ایمنی افزود: با گسترش آموزش همگانی می‌توان از بسیاری از حوادث شهری جلوگیری کرد.

عرب ادامه داد: شورای اسلامی شهر شیراز برای به روز شدن امکانات آتش‌نشانی و آموزش مباحث ایمنی به صورت همگانی باید بودجه لازم را اختصاص دهد چنانکه امسال بودجه لازم نیز برای آتش‌نشانی شیراز اختصاص پیدا کرد.

این عضو شورا ادامه داد: در مورد ورود نیروهای با کیفیت و آموزش‌دیده و توانمندی که باید به آتش‌نشانی اضافه شوند شورای شهر حمایت‌های لازم را انجام می‌دهد.استخدام آتش‌نشانی شیراز
نمونه سوالات دکتري ارشد
مدرسان شریف
مسیح خواه
حصیل در خارج
محصولات آموزش زبان
آموزش مديريت
تیتر خبرگزاری ها
نمونه سوالات آزمون دکتری 92
سئوالات کارشناسی ارشد
فلش کارت ارشد و دکتری
فارسروید | دانلود بازی و برنامه اندرویدد
دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
نمونه سئوالات کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال 90
دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
آموزش دروس دانشگاهی پیام نور
سئوالات امتحانی دانشگاه پیام نور
اجاره سالن همایش و سمینار
محصولات آموزشی مدیریتی
محصولات آموزشی بازاریابی و فروش
محصولات آموزشی فنی مهندسی
محصولات آموزشی زبان انگلیسی
کتاب مدیر ویژه مدیران
MBA مجازی
پکیج های آموزشی دکتر صحت
مجموعه نمونه قراردادهای آماده جهت استفاده مدیران شرکت ها
آموزش ICDL
طرح توجیهی وکارآفرینی
آموزش تعمیر لپ تاپ
آموزش تعمیرات موبایل
آموزش مقاله نویسی ISI
دانلود مقاله ISI
سوالات عمومی آزمونهای استخدامی با پاسخنامه
master GRE 2009
فلش کارت آمادگی آزمون GRE برای موبایل با فرمت جاوا
اندرویدینا | دانلود بازی اندروید
طراحی سایت های دانشگاهی و خبری
پرتال دانش آموزی کشور
پرتال خبری همگان
پرتال مدیریت
پرتال تجارت
پرتال مهندسی
پرتال پزشکی
پرتال روانشناسی
پرتال کارآفرینی
پرتال تبلیغاتی کشور
ژورنال آموزشی کشور
دانلود آهنگ جدید
خدمات نظافت منزل و محل کار
سایت املاک
آموزش نرم افزار های مهندسی
اعزام دانشجو
مترجم 20 زبانه
تبلیغات popup پاپ آپ
سیستم همکاری در فروش
دانلود آهنگ جدید
برنامه های سینما
برنامه های تئاتر
دانلود آهنگ جدید
سامانه پیام کوتاه
تندیس جشنواره
دانلود نوار ابزار سایت
Get our toolbar!pagerank