استخدام ۲۰۰ نیرو در آتش‌نشانی شیراز

مجموعه  آگهی استخدام سراسری / استخدام شیرازارسال شده در   09 خرداد 1394-30 May 2015بازدید 13440استخدام ۲۰۰ نیرو در آتش‌نشانی شیراز

معاون اداری و مالی شهردار شیراز با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی سازمان آتش‌نشانی شهرداری گفت: بر اساس این آزمون 144 نفر در سازمان آتش‌نشانی شهرداری شیراز استخدام می‌شوند.


به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از دفتر شهردار این شهر، محمدحسن اسدی در حاشیه برگزاری آزمون استخدامی سازمان آتش‌نشانی شهرداری شیراز، اظهار کرد: این آزمون باهدف جذب نیروی متخصص و دارای مهارت‌های مورد نیاز در فضای رقابتی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری همزمان آزمون استخدامی سازمان آتش‌نشانی در سراسر کشور، گفت: این آزمون در شیراز، بیش از یک‌هزار و 300 نفر شرکت‌کننده مرد داشت که از این تعداد 144 نفر در سازمان آتش‌نشانی شهرداری شیراز استخدام خواهند شد.

معاون اداری و مالی شهردار شیراز بابیان اینکه 25 درصد از این تعداد سهمیه ایثارگران است، خاطرنشان کرد: در واقع از بین این تعداد شرکت‌کننده در آزمون 108 نفر برای خدمت در سازمان آتش‌نشانی شهرداری شیراز استخدام می‌شوند.

اسدی افزود: این افراد با توجه به نیاز سازمان آتش‌نشانی شهرداری و بازنشستگی تعدادی از آتش‌نشانان و همچنین افتتاح چند ایستگاه جدید آتش‌نشانی، پس از طی کردن مراحل تست پزشکی و قبولی در آزمون عملی، در این سازمان مشغول به خدمت می‌شوند.

وی با اشاره به اعلام ظرفیت سه‌برابری موردنیاز استخدام در روزهای آینده، خاطرنشان کرد: سعی می‌کنیم تا پیش از ماه مبارک رمضان، آزمون عملی را برگزار کنیم تا برگزیدگان در تابستان جذب سازمان آتش‌نشانی شهرداری شیراز شوند.
استخدام آتش‌نشانی شیراز استخدام آتش‌نشانی استخدام شیراز
اخبار روزنامه ها