اعلام نتایج آزمون های استخدامی استانداری ها تا دو سه هفته دیگر

مجموعه  آگهی استخدام سراسری / استخدام سراسر کشورارسال شده در   18 مهر 1391-09 October 2012بازدید 10777
اعلام نتایج آزمون های استخدامی استانداری ها تا دو سه هفته دیگر

معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی رییس جمهوری درپاسخ به اعتراضات فراوان به زمان اعلام نتایچ آزمون های استخدامی استانداری ها گفت:«نتایج آزمون‌های استخدامی تا دو سه هفته دیگر اعلام می شود»
در پاسخ به اعتراض بسیاری درباره نا مشخص بودن وضعیت استخدامی به اطلاع می رسد که معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی رییس جمهوری با اشاره به برگزاری جلسه‌ای با حضور معاونت رییس جمهوری درباره سهمیه‌استخدام‌های سال جاری، گفت: طی یک ماه آینده کارهای مربوط به مجوزهای استخدامی که توسط معاونت رییس جمهوری داده شده انجام می‌شود.
عبدالعلی تاجی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، از برگزای جلسه‌ای در مورد استخدام‌های سال جاری با معاونان منابع انسانی استانداری‌ها با حضور معاون رییس جمهوری خبر داد و گفت استانداری‌ها به پنج کارگروه منطقه‌ای تقسیم می‌شوند و بنا شده که این کارگروه ها مهم‌ترین مشکلات را به صورت فهرست اعلام کنند.
وی با بیان این‌که مهم‌ترین مشکلات کارگروه‌‌ها مربوط به سهمیه‌های استخدامی است که در زمان معاونت قبلی تعیین شده بود، گفت: اجرای بند (ج) ماده 24 قانون مدیریت خدمات کشوری و همچنین ماده 51 قانون برنامه پنجم توسعه و تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی که از تهران به دیگر استان‌ها و یا از مراکز استان‌ها به شهرستان‌ها منتقل می‌شوند نیز در این جلسه مطرح شد.
معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی رییس جمهوری افزود:در زمان معاونت قبلی بنا به دستور رییس جمهوری مجوزهای خاصی به استان ها داده شده بود که با استفاده از ظرفیت ماده 57 قانون برنامه پنجم استخدام را انجام دهند.
تاجی در ادامه گفت:در مورد سهمیه‌های استخدامی که به استان‌ها داده شده بود به موجب ماده 29 قانون مدیریت خدمات کشوری دستگاه ها مکلفند ساختارشان را اصلاح کنند و از سوی دیگر احکامی در قانون برنامه داریم که بر اساس آن دستگاه‌های اجرایی مکلفند سالانه دو درصد از نیروی انسانی را نسبت به سال قبل کاهش دهند بنابراین بنا شد استان‌ها با رعایت این ملاحظات ابتدا ساختارشان را به تصویب کمیسیون اجتماعی و سپس دولت برسانند تا سقف پست ها تعیین شود.
وی با ابراز امیدواری نسبت به این‌که این اقدامات در هفته جاری انجام شود، تصریح‌کرد:در مورد سهمیه‌های استخدامی یا آزمون برگزار شده و یا قرار است که آزمون برگزار شود.
معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی رییس جمهوری با بیان این‌که اولویت با اعلام نتایج آزمون‌های برگزار شده از طریق استانداری ها طی دو الی سه هفته آینده است، اظهار کرد:در مواردی هم که هنوز آزمون برگزار نشده زمینه برگزاری آزمون فراهم می‌شود.
تاجی در ادامه با اشاره به این‌که سهمیه استخدام ها در استان‌های مختلف متفاوت است، گفت:معاونت جدید معتقد است که در گام اول باید سقف پست های سازمانی دستگاه های اجرایی را تثبیت کنیم.
وی همچنین درباره تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی افزود:دولت مصوبه‌ای داشت که نیروهای قراردادی که منتقل می‌شوند به پیمانی تبدیل شوند که در این راستا قرار شده استان‌ها اطلاعات مربوط به این دسته از کارکنان را به معاونت توسعه بفرستند تا کار انجام شود.
برخی از کامنت هایی خوانندگان خبر آنلاین درباره نامشخص بودن وضعیت شرکت کنندگان درآزمون های استخدامی استانداری ها به این شرح است:
محمد
لطفا در مورد وضعیت استخدامی های اخیر و بلاتکلیفی میلیونها جوانی که در آزمونهای استخدامی اخیر شرکت کرده اند از معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی ریاست جمهور (آقای ابراهیم عزیزی) سوال کنید یا یک گزارش تهیه کنید. آزمونهایی از جمله آزمون استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی که بیش از 1 سال از زمان برگزاری و 7 ماه از زمان مصاحبه آن میگذرد هنوز منتظر تایید معاون توسعه ریاست جمهور است. وضعیت آزمونهای استخدامی استانداری ها ی سراسر کشور نیز به همین صورت است. ظاهرا جابجایی معاون این نهاد (معاونت توسعه) باعث این بلاتکلیفی شده.
بدون نام
باسلام وخسته نباشید آزمونی که از طریق بخشنامه وزارت کشور به استانداریها اعلام شد بابت نیروهای قرارداد مدت معین که در دستگاههای اجرایی مشغول بکار هستندواسفند سال 90 وخرداد 91 آزمون برگزارشد وتعدادی هم قبول شدند در این آزمون ولی هنوز اقدامی در این بابت انجام نشده باپیگیریهایی که از طریق معاونت پشتیبانی ومنابع انسانی استانداری کردیم گفتن معاون پشتیبانی ومنابع انسانی رئیس جمهور هنوز اقدامی نکرده لطفا پیگیری کنید چرا هنوز اسامی قبول شدگان روی میز کار معاون رئیس جمهور خاک می خورد وما بلاتکلیف هستیم ؟ با تشکر
بدون نام
امروز در سایت شمامطلبی خواندم با موضوع آزمون های استخدامی و نتایج آنها ،من متاسفانه مرتبط با موضوع و محتوای این خبر شما مشکلی برایم پیش آمدهنوز در مورد آزمون های استخدامی سال های قبل هم تعیین تکلیف نشده چه رسد به استخدام های سال 91 که متن خبر شما مربوط به آن است.اینجانب در تیر ماه سال 90 در آزمون استخدامی استانداری قزوین شرکت کردم و رتبه اول این آزمون در رشته شغلی خودم کسب کردم،پس از آن طی چند مرحله تحویل مدارک و سایر مراحل اعم از مصاحبه تخصصی و گزینش و معرفی 3 برابر ظرفیت و نهایتا نتایج نهایی، اینجانب به عنوان نفر اصلی پذیرفته شده همه مراحل را طی کردم اما امروز با گذشت یکسال و نیم از آن آزمون هنوز مشغول به کار نشدم و من و تعداد زیادی از پذیرفته شدگان را بلا تکلیف گذاشته اند
عباس
درسال 90 آزمون استخدامی استانداریهای کشور بین کارکنان قرارداد مدت مشخص انجام شد وبا توجه به قبولی درآزمون وفرستادن اسامی به دفتر ریاست جمهوری هنوز اقدامی صورت نگرفته می خواستم باید تاکی صبر کنیم که جواب قطعی بشنویم ؟


استانداری ها

استخدام شركت فنی و مهندسی در تهران و شهرستان

استخدام سراسری سرپرست فروش و فروشنده محصولات دارویی و بهداشتی

استخدام سرپرست فروش و بازاریاب در استان های فارس کهکیلویه بوشهر هرمزگان و سیستان

استخدام دانشجویان و فارغ التحصیلان کلیه رشته های تحصیلی در سراسر ایران

استخدام صندوق تامین خسارتهای بدنی سال ۹۴

استخدام مدیریت فروش در سطح منطقه و ناحیه در سراسر کشور

آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی فردا

استخدام آتش نشان در شهرداری های گلستان اردبیل و برازجان

استخدام شرکت خانه و آشپزخانه در شهر های بزرگ

استخدام برگزار کننده مسابقات در یک شرکت تبلیغاتی در سراسر کشور

استخدام سرپرست فروش به همراه تیم فروش در تهران و قم و ساوه و کرج

استخدام مسئول فنی دارویی در سراسر کشور

استخدام کارگر انبار انباردار راننده فروشنده در سراسر کشور

استخدام کارشناس ارشد در رشته عمران در سراسر کشور

استخدام دکترای داروسازی جهت پخش دارو در سراسر کشور

پارسه
پژوهش'
حصیل در خارج
مقاله نویسی ISI
محصولات آموزش زبان
تدریس خصوصی
کافه ترجمه
طلوع مهر
آموزش مديريت
اخبار روزنامه ها
نمونه سوالات آزمون دکتری 92
سئوالات کارشناسی ارشد
فلش کارت ارشد و دکتری
پذیرش بدون کنکور ارشد
دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
آموزش دروس دانشگاهی پیام نور
سئوالات امتحانی دانشگاه پیام نور
اجاره سالن همایش و سمینار
محصولات آموزشی مدیریتی
محصولات آموزشی بازاریابی و فروش
محصولات آموزشی فنی مهندسی
محصولات آموزشی زبان انگلیسی
فارسروید | دانلود بازی و برنامه اندرویدد
کتاب مدیر ویژه مدیران
MBA مجازی
آموزش ICDL
آموزش تعمیر لپ تاپ
آموزش تعمیرات موبایل
آموزش مقاله نویسی ISI
دانلود مقاله ISI
خرید سکه
اجاره سوئیت در کیش
اخبار دانش اموزی
پرتال خبری همگان
مقالات مدیریت
طراحی سایت های دانشگاهی و خبری
اخبار تجارت
اخبار و مقالات فنی مهندسی
محصولات آموزشی
خدمات نظافت منزل و محل کار
مشاوره کاشت مو
سایت املاک
مقالات روانشناسی
فرصت های کارآفرینی
کمپین تبلیغاتی
خرید تجهیزات مخابراتی
دانلود آهنگ های جدید
اخبار فرهنگ و هنر
پرتال توریسم
دانلود آهنگ جدید
آموزش نرم افزار های مهندسی
اعزام دانشجو
مترجم 20 زبانه
دانلود آهنگ جدید
تبلیغات popup پاپ آپ
سیستم همکاری در فروش
برنامه های سینما
برنامه های تئاتر
آریاپیکس | بازیگران ، هنرمندان ، سریال
دانلود آهنگ جدید
تندیس جشنواره
دانلود نوار ابزار سایت
Get our toolbar!pagerank