‍ خرید ماشین در کانادا

برای خرید ماشین در کانادا حتماً باید گواهینامه رانندگی داشته باشیم که اگر قبلا گواهینامه داشته باشید، این سابقه به عنوان امتیاز و اعتبار برای شما محاسبه میشود.

مدارک مورد نیاز برای تعویض گواهینامه در کانادا
*کارت اقامت کانادا و گواهینامه رانندگی
*سندی از سوابق رانندگی ۶ ماه گذشته شامل:
-لوگو و یا علامت سازمان صادر کننده گواهینامه
-نام و نام خانوادگی کامل و تاریخ تولد
-تاریخ صدور، شماره پایه و انقضای گواهینامه
فراموش نکنید که زمان سفر به کانادا سابقه بیمه ماشین خودتان و سابقه رانندگی را همراه بیاورید. این سوابق هم برای گواهینامه گرفتن مفید است و هم برای تخفیف گرفتن روی بیمه ماشین.

روش های خرید ماشین در کانادا
لیزینگ: در این حالت ماشین را برای مدت مشخصی از کمپانی اجاره می کنید و صاحب ماشین نیستید. این روش برای ماشین های مدل بالا و صفر کیلومتر مناسب است یا برای کسانی که به صورت موقت ساکن کانادا هستند. در این روش ماهیانه مبلغی را پرداخت می کنید و زمانی که قرارداد تمام بشود، می توانید ماشین را به کمپانی برگردانید یا بیشتر از مبلغ ذکر شده در قرار داد آن را بخرید.

فاینانس: در این حالت ماشین را می‌خرید و سند ماشین به نام شما می شود. بخشی از مبلغ خرید را می توانید با دریافت وام بانکی پیش پرداخت بدهید و مابقی را اقساطی و یا اینکه کلا به صورت قسطی ماشین را خریداری کنید که تعداد این اقساط بین ۱۲ تا ۶۰ ماه است ولی مبلغ پرداخت اقساط از مبلغ اقساط لیزینگ بیشتر است.

خرید نقدی خودرو کارکرده: این روش برای کسانی مناسب است که قصد زیاد هزینه کردن برای ماشین را ندارند. قیمت این ماشین ها متفاوت است و با توجه به مدل خودرو، کیلومتر و مسافتی که طی کرده، ظاهر ماشین و موتور ماشین قیمت گذاری میشود.

دیدگاه ها غیرفعال است