دوره های زبان انگلیسی در انگلستان و اخذ ویزای انگلستان

 

?دوره های زبان در سرتاسر بریتانیا برگزار می شود و معمولا به جز هفته آخر ال و ۲ هفته شروع سال میلادی امکان اخذ پذیرش وجود دارد.

?سطح زبان انگلیسی هر دانشجو در ابتدای دوره اندازه گیری و بر اساس میزان آشنائی فرد به زبان انگلیسی سطح کلاس آن را مشخص مینمایند.

?دوره های بسیار متفاوت زبان همانند دوره های عمومی ، دوره های تخصصی ، آموزش های ویژه برای شغل ، آمادگی ورود به دانشگاه ها ، خصوصی ، گروهی و .. همگی در این موسسات وجود دارند.

?شهریه دوره های زبان در انگلستان نسبت به شهر، کالج، مدت دوره، ساعات دوره و نوع دوره متفاوت است.

?شهریه دوره زبان انگلیسی در انگلستان، به صورت میانگین شهریه سالیانه این دوره ها در مراکز آموزش زبان بین ۲۰۰۰ تا ۸۰۰۰ پوند می باشد و شهریه کالج های دولتی ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ پوند در سال می باشد.

?نوع خدماتی که کالج ها ارائه می دهند متفاوت است و به نسبت خدمات شهریه ها مغیر خواهد بود.

?حداقل زمان برای دوره های زبان ۳ ماهه می باشد.

?این دوره ها معمولا به صورت ۱۵ ساعت در هفته است و هر کلاس ۵۵ دقیقه است.

?در مدت تحصیل در کالج زبان ، دانشجو از امکاناتی مشابه دانشگاه برخوردار خواهد بود و این شرایط دانشجو را برای ورود به دانشگاه در سالهای بعدی آماده تر میکند.

?دانشجو در مدت تحصیل در کالج زبان میتواند از امکانات مدرن سمعی بصری آموزش زبان و کتابخانه و… استفاده نماید.

?دانشجو امکان مشارکت در فعالیتهای فوق برنامه از جمله شرکت در فعالیتهای ورزشی و هنری … را خواهد داشت.

?حداکثر تعداد دانشجو در یک کلاس ۱۴ نفر می باشد.

 

?پرداخت شهریه معمولا قبل از صدور پذیرش و پس از صدور صورت حساب می بایست به حساب کالج پرداخت شود.

 

?در حال حاضر ۲ نوع ویزا برای متقاضیان دوره زبان صادر می شود?

?ویزای دانشجویی عمومی?

_ برای دوره های ۶ ماه به بالا صادر می شود و معمولاً برای شرکت در دوره آمادگی پیش از مقاطع تحصیلی در دانشگاه کاربرد دارد. این ویزا پس از اتمام دوره زبان و آغاز دوره تحصیلی در کالج یا دانشگاه قابل تبدیل می باشد. برای اخذ این ویزا باید قبل از مراجعه به سفارت مدرک آیلتس با نمره حداقل ۴ در هر مهارت را دارا باشید.

?ویزای دیداری دانشجویی?

_ یک ویزای ۷ ماهه است که قابل تمدید تا ۱۱ ماه می باشد که معمولاً برای دوره های تابستانی و نوجوانان صادر می شود و فرد پس از اتمام تاریخ ویزا باید کشور انگلستان را ترک کند. برای اخذ این نوع ویزا نیازی به ارائه مدرک آیلتس نیست.

?برای دریافت ویزای انگلستان عواملی مانند تمکن مالی مناسب، داشتن ملک و متعلقات مانند همسر، نامزد و فرزند در ایران، ارائه نامه گردش حساب بانکی به میزان تعیین شده برای هر ماه اقامت در انگلستان که باید حداقل یک ماه در حساب بلوکه شده باشد، سابقه سفر به کشورهای اروپایی و انگلستان در گذشته می تواند شانس شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

 

 

دیدگاه ها غیرفعال است