دانشگاه اراسموس روتردام، یک دانشگاه منحصر به فرد میباشدکه کلاس های آن متشکل از دانش آموزان با ملیت و فرهنمگ های متفاوت هستند.

دانشگاه Erasmus دارای آموزش عالی با کیفیت می باشد.

دانشگاه Erasmus طبق آمار جهانی QS دارای رتبه ۱۴۷ در سال ۲۰۱۸ در جهان می باشد.
و در رشته های مدیریت تجارت و بازرگانی دارای رتبه ۲۱ جهانی می باشد.

 

دانش آموزان بین المللی:

دانشگاه اراسموس در هلند در شهر روتردام واقع شده است، به عنوان دانشگاه بین المللی شناخته شده است، که فرصتی برای پیوستن به یک محیط واقعا بین المللی همرا با آموزش عالی به شما میدهد.

این دانشگاه دارای ۵،۰۰۰ دانشجوی بین المللی است که شامل کمتر از ۲۰٪ از کل دانش آموزان است. علاوه بر این، ۴۰-۶۰٪ از دانش آموزانی که در برنامه های آموزش انگلیسی تحصیل کرده اند از خارج از هلند آمده است.

کمک مالی:

دانشگاه اراسموس انواع مختلفی از بورس تحصیلی و کمک های مالی را بر اساس نیازهای دانشجویان ارائه می دهد. این همچنین راهنمایی برای دانش آموزانی که واجد شرایط دریافت کمک های مالی دولت هلند هستند، ارائه می دهد.

زندگی دانشجویی:

محوطه اصلی دانشگاه اراسموس برای ارائه دانش آموزان به همه چیزهایی که لازم است در جایی که احساس امنیت می کنند، طراحی شده است.

علاوه بر مناطق عالی مطالعه و یک کتابخانه مدرن، دانش آموزان همچنین می توانند از یک فروشگاه مواد غذایی، فروشگاه دوچرخه، سالن آرایشگاه و بسیاری امکانات دیگراستفاده کنند.مثل یک شهر کوچک!

دیدگاه ها غیرفعال است