بورسیه بین المللی کارشناسی ارشد دانشگاه هنر لندن

دانشگاه هنر لندن دو نوع  بورسیه برای دانش جویان دوره ی کارشناسی ارشد ارائه می دهد که بدین صورت خواهند بود :

نوع اول با ارائه ۵۰۰۰ پوند شهریه بلاعوض و نوع دوم ۲۵۰۰۰  پوند جایزه و محل اقامت برای دانشجویان بین المللی است.

رشته های تحصیلی هنر، طراحی، مد، پرفورمنس و …  شامل بورسیه این دانشگاه می باشند. فارغ التحصیلان دانشگاه می توانند به شکلی خلاقانه در زمینه هنر فعالیت کنند .

بورسیه در راستای آموزش در مقطع کارشناسی ارشد در یکی از شش دانشکده ی دانشگاه لندن در طی سال تحصیلی ۲۰۱۸-۲۰۱۷ خواهد بود .

مدارک ارائه شده شامل یکی از رتبه های  ذیل خواهند بود :

MA,MDes,MFA,MRes,MSc

مبالغ بورسیه های ارائه شده :

بورسیه پرداخت شهریه : ۲۵ مورد بورسیه که متناسب با موارد مورد نظر کمیته ی انتخابی و شرایط دانشگاه باشند در این حیطه ارائه می شوند که شامل ۵۰۰۰ پوند شهریه برای اموزش تمام وقت در مقطع کارشناسی ارشد در یکی از ۶ دانشکده ی هنر دانشگاه لندن خواهد بود .

بورسیه اعطای جایزه و مسکن: حدود ۸ مورد بورسیه با شرط پرداخت ۲۵۰۰۰ پوند برای پوشش مبلغ شهریه و نیز تامین هزینه های مسکن در نظر گرفته شده است .در طی تحصیل با بورسیه ارائه شده در دانشگاه برای دانشجو فرصت اقامت در خوابگاه دانشجویان بین المللی داده می شود .

واجدین شرایط :

فرد باید متقاضی آموزش تمام وقت مقطع کارشناسی ارشد در یکی از ۶ دانشکده دانشگاه هنر لندن باشند تا  یکی از مدارک ذیل را اخذ نماید : MA,MDes,MFA,MRes,MSc

برای کسب این بورسیه افرادی که شرایط زیر را دارا باشند امکان دریافت بورسیه را ندارند :

مدرک التحصیلی کارشناسی ارشد، اشتغال به تحصیل در هر یک از رشته های مقطع کارشناسی ارشد، مدرک دانشگاههای آموزش از راه دور، MBA، EMBA ، آموزش مجازی و دوره های اینترنتی

به علاوه در صورتی که در حال حاضر بورسیه ی دیگری از این دانشگاه را داشته باشید برای بعدی نمی توانید اقدام کنید .لطفا برای جزئیات بیشتر به وبسایت دانشگاه مراجعه کنید.

فرد باید شامل موارد مورد قبول از دانشگاه باشد که عبارتند از :

لطفا در وبسایت وزارت خارجه انگلستان شروط پذیرش دانشجوی بین المللی را مطالعه کنید.

در فرم درخواست بورسیه از شما مدارک و اسناد مربوط به شامل بودن شرایط شما برای درخواست تحصیل در این دانشگاه خواسته می شود .امکان دارد که از شما نسخه ای از  مدارک مهاجرتی تان، کارت شناسایی و اطلاعات دقیق ادرس محل زندگیتان هم خواسته شود .

ممکن است دانشگاه برایتان رتبه ای بالاتر از آنچه درخواست خودتان باشد در نظربگیرد، برای بررسی این مساله نیز از شما خواسته می شود رونوشتی از مدارک خواسته شده را ارسال کنید.

در صورتی که پیش بینی شود شما می توانید در مدارج بالاتر از درخواست خودتان در دانشگاه تحصیل کنید مدارک احتمالی مورد نیاز برای بورسیه محتمل نیز از شما درخواست می شود تا در صورت پذیرش با ارائه ی کپی شرط پذیرش بورسیه را اخذ نمایید .

شرط دیگر دریافت بورسیه ، درآمد سالانه ی خانوادگی داوطلب است  که باید کمتر یا برابر با ۵۵۰۰۰ پوند باشد.

درآمد سالانه ی خانوادگی شما به مبلغ درآمدتان در موارد زیر اضافه می شود :

در صورتی که زیر ۲۵ سال باشید با درآمد والدین یا قیم شما جمع می شود .
در صورتی که سن شما ۲۵ سال یا بالاتر است با در آمد شریک یا همراه شما.

نحوه ی ارسال درخواست :

در کنار تکمیل آنلاین فرم درخواست بورسیه از شما خواسته می شود تا مدارک و اسناد لازم را که احتمالا در پذیرش شما تاثیر گذار باشد را نیز ارسال و آپلود کنید. لطفا قبل از آغاز ثبت نام اینترنتی تمامی مدارک خود را آماده کرده و سپس شروع به درخواست کنید چون وقتی ثبت شروع شود قادر نخواهید بود تا مراحل را ذخیره و یا از اول شروع کنید.

مهلت ارسال اسناد و مدارک به همراه تکمیل آنلاین فرم تقاضا :
۳۱ می سال ۲۰۱۷
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه مراجعه نمایید :
http://www.arts.ac.uk/study-at-ual/student-fees–funding/scholarships-search/ual-vice-chancellors-postgraduate-international-scholarships/

دیدگاه ها غیرفعال است