برخی از دلایل ریجکت ویزای کانادا

نقص پرونده: اگه تمام مدارک مورد درخواست سفارت رو ارائه نکنید، درخواست ویزای شما ریجکت میشه.

ارائه مدارک جعلی: در صورتی که مدارکی که به سفارت ارائه می‌کنید جعلی باشه و توسط آفیسر سفارت تشخیص داده بشه، درخواست شما ریجکت میشه.

عدم تمکن مالی مورد نیاز: برای مهاجرت به کانادا به هر روشی، رقمی به عنوان تمکن مالی در نظر گرفته شده که اگه سرمایه شما به اون رقم نرسه، ویزای شما صادر نمیشه.

برنامه نامشخص برای پس از اتمام انقضای ویزا: ویزایی که برای شما صادر میشه یک تاریخ انقضا داره. شما باید آفیسر رو قانع کنید که با اتمام اعتبار ویزا، به کشور خودتون برخواهید گشت.

سابقه کیفری: مواردی از قبیل سابقه سرقت، تجاوز، قتل، قاچاق مواد مخدر و غیره به عنوان سابقه کیفری میتونه باعث ریجکت شدن درخواست ویزای شما بشه.

سابقه عضویت در سازمان‌های خاص: عضویت در سازمان‌های خاص مثل گروه‌های تروریستی یا جاسوسی، باعث ریجکت شدن درخواست شما میشه.

روشن نبودن دلیل و هدف سفر: علاوه بر مدارکی که به سفارت ارائه می‌کنید، در مصاحبه با آفیسر باید از دلیل و هدف سفر خود به کانادا به او توضیح بدید. در صورتی که هدف شما از این سفر مبهم باشه، باعث ریجکت شدن درخواست شما برای ویزا میشه.

پرونده پزشکی: در صورتی که آفیسر تشخیص بده که شما دچار بیماری‌ای هستید که برای سلامت و امنیت عمومی در کانادا خطرناک هست، یا اگه تشخیص بده که در کانادا تقاضای بیش از اندازه برای خدمات بهداشتی یا اجتماعی خواهید داشت، درخواست شما ریجکت میشه.

نداشتن سابقه سفرهای خارجی: این مورد به تنهایی نمیتونه باعث ریجکتی بشه اما امتیاز منفی به حساب میاد.

دیدگاه ها غیرفعال است