تحصیل در خارج آری یا خیر؟

تحصیل در خارج آری یا خیر؟


تحصیل در خارج آری یا خیر؟

برای ایرانی ها سخت است که در خارج از کشور به ادامه تحصیل بپردازند ولی از طرفی موقعیت شغلی و آینده شان بسته به تصمیمی هست که می خواهند در کدام دانشگاه و کشور درس بخوانند.

تحصیل در خارج از کشور همواره و همیشه برای همه افراد بهترین گزینه نبوده و نیست برای همین خیلی مهم است که با خود کاملا صادق باشید و شناخت صحیح و جامعی از خواسته ها وتوانمندی های خود داشته باشید تا بهترین و مطمئن ترین تصمیم را برای زندگی خود بگیرید. اینکه اصلا واقعا قصد ادامه تحصیل دارید یا اینکه برای هدف دیگری ادامه تحصیل در خارج از کشور را بهانه کرده اید؟ چرا در داخل به تحصیل ادامه نمی دهید؟ مزایا و معایب تحصیل و زندگی در خارج از کشور را می دانید و یا خود را برای آن ها آماده کرده اید؟ توانمندی دوری از عزیزانتان چطور؟ حال تصمیم بگیرید.
اگر تصمیمتان بر این شد که برای ادامه تحصیل به خارج از کشور بروید تازه پا به مسیری پر پیج و خم نهادید که بهتر است با برنامه ریزی و استراتژی مناسب آن را آغاز کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را کسب کنید. رسالت این کانال اطلاع رسانی است هدفمند و کاربردی گام به گام از چگونگی انتخاب کشور، دانشگاه، دانشکده، استاد، رشته تحصیلی، انواع بورسیه ها و … تا چگونگی مطالعه صحیح برای آمادگی حداکثری برای آزمون های زبان تا آینده نگری هایی برای اقامت و آینده شغلی پس از اتمام دوره تحصیل در خارج از کشور.
امیدواریم که به یاری ایزد منان بتوانیم تا تحقق اهداف علمی و پژوهشیتان شما را همراهی کنیم.

پرتال تحصیل در خارج شما را به تفکر عمیق درباره تحصیل در خارج دعوت می کند زیرا تحصیل در خارج و دانشجو شدن در خارج علاوه بر همه مزیت هایش،معایبی نیز خواهد داشت.این معایب لزوما مربوط به خود شخص خواهد بود نه دانشگاه و کشور مورد نظر برای تحصیل.

دیدگاه ها غیرفعال است