Notice: Undefined variable: _SESSION in /home/unp/domains/unp.ir/public_html/App/View/contents_v.view.php on line 38
 هزینه های لازم جهت طراحی یک سایت
پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1402 نتایج ارشد 1402 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1402 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1402 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / شهر الكترونيك          29 بهمن 1391 - 17 February 2013


Notice: Undefined index: video in /home/unp/domains/unp.ir/public_html/App/Template/home/per_con.html on line 41


هزینه های لازم جهت طراحی یک سایت


بسیاری از شرکت ها، موسسات و افراد می خواهند حضوری الکترونیکی بر روی اینترنت داشته باشند تا از این طریق محصول یا خدمات خود را بازاریابی کنند و بفروش برسانند. همه آنها می خواهند بدانند که این کار چقدر برایشان هزینه دارد. نویسنده قصد دارد در این مقاله نگاهی اجمالی داشته باشد به فهرستی از مهمترین هزینه ها …

آنچه مسلم است این است که ورود به گرداب گسترده گیتی از همان لحظه و ثانیه اول خرج دارد و اجازه دهید یک بار دیگر برای شما بگویم که منظور من از گرداب گسترده گیتی صرفاً اینترنت یا وب گسترده نیست. شما از همان زمانی که از تلفن های سلولی خودتان استفاده کردید، از همان زمانی که برای دریافت تصاویر تلویزیون های ماهواره ای، آنتن و دستگاه Setup Box رسیور خودتان را خریداری و نصب کردید، از همان زمانی که کامپیوتری خریدید و برایش نرم افزار های مختلفی نصب کردید، از همان زمان، وارد گرداب شده اید و همه ی شما بخوبی می دانید که از همان زمان بایستی خرج می کردید. پرداخت پول به فروشنده تنها بخشی از این پروسه ورود به گرداب گسترده گیتی است. زمان پارامتر دیگری است که باید برای یادگیری و آموختن مداوم و تمرین و در عین حال به سرعت آموخته ها را به افرادی که بیرون از گرداب هستند – برای بقای خود و دیگران – آموزش دادن صرف شود.

فن آوری اطلاعات و ارتباطات صرفاً برخورداری از تجهیزات و استفاده از آنها نیست. بسیاری از مردم فکر می کنند که با داشتن یک کامپیوتر (رومیزی یا همراه) و یک مودم و خط تلفن، یک تلفن (رومیزی یا همراه) و تجهیزات و نرم افزار های لازم و غیره به استفاده از آخرین فن آوری های اطلاعات دست یافته اند که چنین نیست. داشتن این تجهیزات و نرم افزار ها و حتی اتصال به اینترنت و یا داشتن یک سایت وب بر روی شبکه جهانی به معنای دستیابی به فن آوری اطلاعات نیست. واقعیت این است که در قرن حاضر، تنها چیزی حدود ۱۰ درصد از نوع بشر توانسته است به فن آوری اطلاعات به معنای واقعی دست یابد. دستیابی و استفاده واقعی از آخرین و مدرن ترین فن آوری ها چه در زمینه اطلاعات و چه در رابطه با ارتباطات بایستی موجب افزایش بهره وری در سازمان یا شرکت مورد نظر و پرسنل مرتبط با آن شود. فن آوریهای مدرن و انتخاب بهترین آنها در رابطه با اطلاعات و ارتباطات بایستی ارتباطات درون و برون سازمانی را سهل تر و سریعتر کند. اخبار و رویداد ها را به موقع برساند و تحویل دهد و باعث انقلابی در محیط های کاری و حتی در خانه ها و در کانون های خانواده شود. در کنار تجهیزات و نرم افزار ها و سخت افزار ها، شناسایی نیاز و آموزش افراد از امور اصلی و حیاتی در رابطه با استفاده واقعی از فن آوری اطلاعات است. بنابر این شرکت ها و موسسات و سازمانها و حتی افراد بایستی برای برخورداری از مزایا و استفاده جدی از فن آوری اطالاعات و ارتباطات خود یک طرح اساسی داشته باشند. ناهماهنگی در پیش بردن امور، آفتی است که گریبان شرکت ها یا گرفته است و یا اینکه بزودی خواهد گرفت. از همین روست که معتقدم تا شرکت ها و سازمانها و افراد بیایند از فن آوری های نوین بدرستی و مطابق با طرح استفاده کنند بایستی هزینههایش را نیز بپردازند. در شرکت ها و سازمانهایی که کاغذ بازی وجود دارد، صدها و هزاران کامپیوتر متصل به اینترنت نمی تواند بهره وری پرسنل و سازمان را بالا ببرد. تا زمانی که پرسنل برای استفاده صحیح از فن آوری و اطلاعات آموزش ندیده باشند، داشتن یک سایت وب روی اینترنت مسلماً نمی تواند فروش را افزایش دهد. بنابر این کلیه امور جاری شرکت یا سازمان از اتوماسیون امور مالی، بازاریابی و فروش گرفته تا اتوماسیون مدیریت در هر یک از اجزای پروژه بایستی همگام با تکنولوژی نوین باشد. این امور، همه و همه هزینه دارد و مهمترین هزینه ای که باید پرداخت شود، وقت و زمان است برای آموزش حرفه ای پرسنل در اجرای سریع و دقیق وظایف محوله.

مسلماً برای راه اندازی یک سایت وب بایستی خرج کرد و هزینه هایی را پرداخت. این روزها، کمتر کسی برای شما کاری را به رایگان انجام می دهد و تسهیلاتی را به رایگان در اختیارتان قرار می دهد، اگر هم بدهد مطمئن باشید که در مقابل انجام آن از شما انتظار دارد که به همان میزان لطفی در حق اش بکنید: حمایت مادی یا معنوی.

برای راه اندازی یک سایت وب روی اینترنت، اولین هزینه های ابتدایی شاید همان پرداخت سالانه ثبت آدرس یا Domain، میزبانی یا hosting سایت، طراحی و نگهداری و مدیریت سالانه سایت باشد و چنانچه بخواهید طرحی از تجارت الکترونیک را بر روی اینترنت داشته باشید لازم است که برای انجام امور مالی و دریافت ها و پرداخت ها از تسهیلات Merchant Account Provider و تبلیغات و نرم افزار های ویژه ای نیز استفاده کنید.

یک نکته بسیار مهم این است که موفقیت یک سایت اینترنتی چیزی نیست که یک شبه به دست آید. شاید لازم باشد با توجه به مخاطبین هدف خود، استراتژی های مختلفی پیاده سازی، طراحی و اجرا کنید و این خود زمان می برد. فضای مجازی در تغییر و تحولی دائمی است و شما – به هر عنوان یا در هر سمتی که هستید – بایستی زمانی را برای یادگیری کنار بگذارید و حتی برای آن هزینه کنید.

نویسنده : تابان خواجه نصیریمنبع:

www.webfaqt.com
Notice: Undefined index: video in /home/unp/domains/unp.ir/public_html/App/Template/home/per_con.html on line 44
تگ ها هزینه های لازم جهت طراحی یا سایت سایت سایت موفق طراح سایت

خبرنامه - شبکه های اجتماعی