پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / علوم نوین          06 بهمن 1392 - 26 January 2014


جوراب هوشمند برای بیدار کردن از خواب !
خواب یکی از بخش های زندگی تمامی افراد در دنیاست که باعث می شود بدن ریکاوری شده و بعد از زمان معینی استراحت در رختخواب بتواند دوباره با قوای بیشتری به کار ادامه دهد.

به گزارش کنجکاو، در برخی موارد به دلیل کمبود وقت و یا بیش خوابی باعث می شود که افراد در زمان مناسبی  از خواب بیدار نشوند خوب به طبع این موضوع مطمعنا بسیار ناراحت می شوید وقتی میفهمید از بسیاری از کار های روزمره خود و برنامه ریزی زندگی شخصی و یا کاریتان عقب مانده اید.

و اما Acuwake Sock چیست؟ جورابی هوشمند که بهتر است بگوییم گجتی تمام و کمال که باعث می شود شما در زمان معین از خواب بیدار شوید , میپرسید چگونه؟

خوب مطمعنا به یاد دارید که روز هایی که با صدای زنگ تلفن تان بیدار می شوید شروع خوبی نیست اما با کمی ماساژ بهترین حالت شروع یک روز را خواهید داشت.

دقیقا این جوراب می تواند با ماساژ قسمت های به خصوصی  از کف پای شما باعث گردد تا از خواب به تدریج بیدار شوید بدون آنکه آزرده خاطر باشید.

این گجت زیبا به تلفن شما مرتبط می شود و با برنامه طراحی شده برای تلفن شما می توانید زمان مد نظرتان را برای تنظیم آن وارد کرده و با پوشیدن Acuwake Sock به خواب راحت فرو بروید که مطمعنا در زمان معین شده شما بیدار خواهید شد و تا زمانی این ماساژ ادامه خواهد داشت که شما بر روی پاهایتان بیستید.


خبرنامه - شبکه های اجتماعی