پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / تحصیل در اتریش          14 اردیبهشت 1393 - 04 May 2014در اتریش دانشجویان میتوانند در کالج ها و موسسات همکار  ، اقدام به یادگیری زبان و همچنین دوره های کوتاه مدت نمایند. دوره های کوتاه مدتی که  به علاقمندان به تحصیل و آموزش در اطریش پیشنهاد میکنند به شرح زیر است:

ردیف
نام دوره
توضیحات
1
دوره زبان آلمانی استاندارد

این دوره مناسب  علاقمندان به یاد گیری زبان آلمانی است که حداقل دارای 16 سال سن باشند. تاریخ شروع هر ترم در این دوره ها اولین دوشنبه هر ماه میلادی است. ترم ها از یک ماه شروع می شوند و تا 12 ماه (یک سال) میتواند تمدید شود. شهریه هر ترم شش ماهه 5600 یورو می باشد که به صورت ماهیانه قابل پرداخت است.

2
دوره زبان آلمانی به همراه موسیقی
این دوره ها مناسب دانشجویانی است که علاقمند هستند زبان آلمانی را همراه با موسیقی در مهد موسیقی بیاموزند. اساتید این دوره همگی از اساتید بنام می باشند که فرصت منحصر بفردی را برای علاقمندان به موسیقی فراهم می آورد. طول هر ترم این دوره 6 ماه می باشد و شهریه آن 3200 یورو می باشد.
3
دوره ویژه آمادگی برای کار در اتریش
این دوره کوتاه مدت شامل دو ترم یک ماهه می باشد که در ماه اول تاکید بر روی تقویت زبان آلمانی و در ماه دوم آموزش تکنیک ها و اصول کار در بازار اتریش می باشد. شهریه هر ترم یک ماهه 380 یورو می باشد.
4
دوره آموزش زبان آلمانی بازرگانی

این دوره مناسب افرادی است که علاقمند هستند زبان آلمانی را در یک محیط منحصر به فرد یاد بگیرند. تمرکز این دوره بر روی آموزش زبان بازرگانی آلمانی است که نظر به صنعتی بودن کشورهای آلمانی زبان (نظیر آلمان، سوئیس و اطریش) می تواند فرصت مناسبی را برای تجار و بازرگانان به وجود آورد.

5
دوره های کوتاه مدت و میان مدت آموزش تخصصی موسیقی

اتریش مهد موسیقی دنیاست. برای یادگیری موسیقی در یک محیط بین المللی، علاقمندان میتوانند با شرکت در دوره های موسیقی در وین، از این محیط منحصر به فرد استفاده نمایند. هر ترم آموزش موسیقی یک و نیم ماه می باشد و به سه صورت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی قابل ارائه می باشند. شهریه دوره ها هم بسته به نوع کلاس و ساز تخصصی بین 1500 تا 4300 یورو در سال متفاوت است.


منبع:

تگ ها دوره های زبان، کوتاه مدت، ویژه اتریش

خبرنامه - شبکه های اجتماعی