پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 فرصت های سرمایه گذاری / اخبار سرمایه گذاری          02 خرداد 1393 - 23 May 2014


سقفی برای سرمایه‌گذاری در آموزش حمل و نقل هوایی وجود ندارد

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور با بیان اینکه شرکت فرودگا‌ه‌ها شرکتی تخصصی و دانش‌بنیان بوده و از این رو هر اندازه برای آموزش آن سرمایه‌گذاری شود، ناکافی است، گفت: آموزش در صنعت حمل‌ونقل هوایی که آمیختگی‌ها و به هم پیوستگی‌های بین‌المللی، دارد ضروری است.

 محمد‌علی ایلخانی در گشایش ششمین دوره مدیریت حرفه‌ ای فرودگاه‌ها(AMPAP)، اظهار داشت: مایه مباهات است که دوستان ما در عرصه مدیریتی به امر آموزش اهتمام دارند و فراگیری دانش‌ روز تخصصی فرودگاه‌ها را سرلوحه کار خود قرار داده‌اند.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور حضور در دوره‌های آموزشی را در فرآیند تصمیم‌گیری مدیران موثر خواند و گفت: این دوره‌ها نشان می‌دهد که ما تا چه اندازه با روش‌های بین‌المللی فاصله داریم و بنابراین باید درصدد اصلاح آن برآییم و مطابق با توصیه‌ها و دستورالعمل‌های روز پیش رویم.

وی شرط لازم برای به‌روز بودن دانش مدیران را برگزاری مستمر دوره‌های آموزشی، مطالعه و همچنین انتقال و تسری این تجربیات و آموخته‌ها به مجموعه توسط آنان خواند.

ایلخانی با بیان اینکه بحث هواپیمایی بحثی بین‌المللی است، گفت: از همین‌رو در این زمینه نمی‌توان محدود به دانش خود بود و باید ضمن آگاهی از آخرین توصیه‌های بین‌المللی، آن را در فعالیت‌ها به‌کار بست.

وی توجه به امر آموزش در مدیریت امروز  کشور به‌ویژه در صنعت حمل‌ونقل هوایی که آمیختگی‌ها و به هم پیوستگی‌های بین‌المللی را دارد ضروری خواند و بر انتقال آن در جهت به‌روز شدن مجموعه تاکید کرد.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور بر سرمایه‌گذاری در امر آموزش تاکید و خاطرنشان کرد؛ شرکت فرودگا‌ه‌ها شرکتی تخصصی و دانش‌بنیان بوده و هر اندازه برای آموزش آن سرمایه‌گذاری شود، ناکافی است.

همچنین محمدرضا عبدالرحیمی معاون برنامه‌ریزی و نظارت شرکت فرودگاه های کشور با بیان اینکه یادگیری و پیشرفت آموزشی حد و مرز نمی‌شناسد، گفت: صنعت پیوسته در حال تحول است و این مساله ایجاب می‌کند تا مباحث برای داشتن سازمانی پویا و دینامیک به صورت مستمر فراگرفته شود.

وی با اشاره به ارزیابی اثربخشی این دوره‌ها گفت: آموزش‌ باید به‌صورت کاربردی باشد و کسانی باید از آن بهره‌مند شوند که آموخته‌هایشان عایدی بیشتری برای سازمان داشته باشد.

معاون برنامه‌ریزی و نظارت نقش منابع انسانی را در تغییرات علوم موثر خواند و اظهار داشت: همه تغییرات در تکنولوزی وابسته به نیروی انسانی بوده و بنابراین مدیریت منابع انسانی پر تغییرترین و پپیشرفته‌ترین اتفاقی است که در حوزه منابع انسانی رخ داده است.

معاون برنامه‌ریزی و نظارت همچنین با یادآوری اینکه در گذشته به نیروی‌انسانی به‌عنوان کارگر و مستخدم نگاه می‌شد، گفت: امروز از نیروی انسانی به‌عنوان استعداد و از مدیریت استعداد به عنوان مدیریت منابع انسانی یاد می‌شود.

وی بر توجه ویژه به منابع انسانی تاکید کرد و گفت: اگر ما بتوانیم مدیریت منابع انسانی شایسته و اثربخشی در ستاد و فرودگاه‌ها اعمال کنیم، به یقین اثربخشی سایر منابع اعم از سرمایه‌های مادی و تکنولوژیکی و سرمایه‌های سخت‌افزاری موجود در فرودگاه‌ها بیشتر خواهد شد.

عبدالرحیمی برتری سازمان‌ها را در برخورداری از نیروی انسانی دانش‌بنیان در همه سطوح است اعم از مدیران ارشد، میانی، پایه و متخصصان عنوان و تصریح کرد: ما متخصصان بسیاری در بدنه کارشناسی و تکنسینی فرودگاه‌ها داریم که اگر مدیریت مناسبی صورت گیرد این دانش و تخصص به ارزش، پول و ثروت تبدیل خواهد شد.

ششمین دوره آموزشی مدیریت حرفه‌یی فرودگاهی تحت عنوان مدیریت منابع انسانی با حضور 20 تن از مدیران فرودگاهی صبح امروز در شرکت فرودگاه‌ها آغاز به‌کار کرد.خبرنامه - شبکه های اجتماعی