پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 97 نتایج ارشد 97 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 97 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 97 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 سمینار و برنامه فرهنگی / اجتماعی اقتصادی          20 بهمن 1392 - 09 February 2014


كنفرانس بین المللی و آنلاین " اقتصاد سبز" از کلیه فرهیختگان و پژوهشگران گرامی در حوزه اقتصاد، مدیریت، حسابداری، محیط زیست، جامعه شناسی و کلیه رشته های مرتبط با محورهای کنفرانس دعوت به عمل می آورد تا مقالات و نتایج پژوهشهای خود را از طریق تارنمای همایش ارسال نمایند.
اقتصاد سبز:
اقتصاد سبز در سایه زندگی انسان‌های پیشرفته پدید می‌آید در حالی که در آن خطرها و آسیب‌های زیست‌محیطی در کمترین میزان ممکن است. اقتصاد سبز، توسعه اقتصادی است که بر پایه توسعه پایا و آگاهی از اقتصاد بومی(سازگار با محیط) بنا نهاده شده است. در پایان هر صده، بشر در معرض انتخاب‌های جدی قرار گرفته است. بحران‌های اجتماعی و اقتصادی عصر حاضر که ریشه در بحران های زیست محیطی دارد منجر به شکل گیری سوالی شده که شاید بتوان پاسخ آن را در "اقتصاد سبز" یافت.  بنابر تعاریفی که از اقتصاد سبز شده، این رویکرد بدنبال شکلی از کسب و کار است که نه تنها به محیط زیست آسیبی وارد نکند؛ بلکه زمینه های بهبود وضع زیست بوم کره زمین را نیز فراهم و امکان همزیستی مسالمت آمیز بشر و طبیعت به عنوان بستر توسعه را ایجاد کند.  رشد جمعیت و کاهش سریع منابع طبیعی، انسان را مجبور به نوآوری در زمینه استفاده کارا از منابع طبیعی کرده است. از این رو،اقتصاد سبز يعني كاهش كليه خطرات زيست محيطي، توليد و مدیریت فرآورده هاي سبز(محصولات و خدمات سازگار با طبيعت) در روند زندگي انسانها كه نتیجه آن منجر به سلامت و سرزندگي اجتماعي شهروندان در جوامع گوناگون مي گردد. بر این اساس هدف این کنفرانس توجه به مبحث اقتصاد سبز به عنوان پیش زمینه ای برای اخذ کیفیت بالاتری از زندگی در چارچوب محدودیت های زیستی می باشد. با توجه به این هدف مقرر شده تا مقالات این کنفرانس تاکید ویژه بر محورهای زیر داشته باشد.
* نظریه ها و مبانی:
- اقتصاد محیط زیست
- مدیریت محیط زیست
- صنعت سبز
- اقتصاد رفاه
- اقتصاد توسعه
- اقتصاد کشاورزی
- اکو سوسیالیزم
- مسائل زنان
- سرمایه گذاری خارجی
- نظریه بازی ها
* موضوعات جدید، مباحث تجربی و کاربردی:
- راهبردهای سبز
- مالیات محیط زیستی
-هوش سبز
- مدیریت و ارزشگذاری منابع
- مدیریت سبز
- شاخص های نوین اقتصادی
-حفاظت از تالاب ها
- بازتولید و بازیافت
- کیفیت زندگی
-انرژی های نو(تجدید شدنی)
- فناوری اطلاعات و محیط زیست
-ساختمان سبز(مسکونی،هتل،بیمارستان...)
 * پارادایم های جدید اقتصادی:
- زیست کره(biosphere)، گونه های غیر انسانی
- زنان و اقلیت ها
- سازمان های اقتصادی-اجتماعی پسا کشاورزی
- کاهش اثرات زیست محیطی
- پرداخت بابت آلودگی
- کودهای نوین و اثار زیست محیطی
*  مشکلات ساختاری و مدیریتی
- خصوصی سازی
- حکمرانی خوب
- فضای کسب و کار
- جامعه مدنی و سازمان های مردم نهاد
- مدیریت صنعتگرانه بر محیط زیست

تگ ها کنفرانس بین المللی و آنلاین اقتصاد سبز کنفرانس بین المللی و آنلاین اقتصاد سبز 22 اردیبهشت 1393 اقتصاد سبز

پر بازدیدترین اجتماعی اقتصادی

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت

    تندیس جشنواره

    pagerank